آخرین خبرهااسلایدرحوادثخبر داغ

جزئیاتی جدید از حمله تروریستی به مقر نظامی راسک؛ کمین تروریست‌ها برای جلوگیری از رسیدن نیرو‌های کمکی / ۲ نفر از تروریست‌ها کشته، یک تن دستگیر و بقیه متواری شدند

راسکسید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مورد جزئیات حمله تروریستی شامگاه گذشته به مقر انتظامی در راسک استان سیستان و بلوچستان، گفت: از ساعت ۲ بامداد تروریست‌ها از چند محور به کلانتری راسک حمله می‌کنند؛ از طرفی تروریست‌ها نیز برای جلوگیری از رسیدن نیرو‌های کمکی هم کمین می‌زنند. وی افزود:، ولی نیرو‌های کمکی با رشادت با وجود برقرار بودن کمین و تقدیم ۲ شهید خودشان را به محل درگیری می‌رسانند و موفق می‌شوند کلانتری را از لوث وجود تروریست‌ها پاک کنند که ۲ نفر از آن‌ها نیز به درک واصل شدند، یک نفر نیز مجروح و دستگیر شد و بقیه هم متواری شدند.

سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مورد جزئیات حمله تروریستی شامگاه گذشته به مقر انتظامی در راسک استان سیستان و بلوچستان، گفت: از ساعت 2 بامداد تروریست‌ها از چند محور به کلانتری راسک حمله می‌کنند؛ از طرفی تروریست‌ها نیز برای جلوگیری از رسیدن نیروهای کمکی هم کمین می‌زنند.
وی افزود: ولی نیروهای کمکی با رشادت با وجود برقرار بودن کمین و تقدیم 2 شهید خودشان را به محل درگیری می‌رسانند و موفق می‌شوند کلانتری را از لوث وجود تروریست‌ها پاک کنند که 2 نفر از آن‌ها نیز به درک واصل شدند، یک نفر نیز مجروح و دستگیر شد و بقیه هم متواری شدند.
معاون امنیتی وزارت کشور با بیان اینکه تروریست‌ها تعدادی از کشته‌هایشان را با خود برده‌اند، تصریح کرد: طرح محاصره منطقه اجرا شده است و به دنبال دستگیری دیگر تروریست‌ها هستیم.
علیرضا مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفته بود: در حمله تروریستی به مقر انتظامی در راسک 12 تن به شهادت رسیدند.
شمس‌آبادی دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان نیز، اظهار کرد: در حمله تروریستی که از ساعت ۱۲ شب روز گذشته در مقر فرماندهی شهرستان راسک رخ داد، ۱۲ مأمور فراجا شهید و ۷ نفر مجروح شدند.
گروهک تروریستی جیش‌الظلم مسئولیت این حمله را برعهده گرفته است.
/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا