آخرین خبرهااستان ها

شیرزاد: علیپور، ثابت قدم را تعرفه کرد/ علیپور: ثابت قدم هیچ وقت گزینه بنده نبوده و نخواهد بود

تدبیرشرق/سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به جلسه غیر علنی روز گذشته شورانشینان پیرامون معرفی گزینه های تصدی شهرداری رشت، اظهار کرد: شهردار اسبق رشت گزینه ای بود که توسط محمد حسن علیپور یکی از اعضای شورای اسلامی شهر به طور جدی در جلسه دیروز مطرح شد.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه محمد حسن علیپور، عضو شورای رشت نباید یک بام و دو هوا باشد، افزود: در جلسه عصر دیروز شورا در لیست اسامی گزینه های تصدی شهرداری رشت که در اختیار رئیس شورا قرار داشت سیزده اسم ذکر شده بود.

وی افزود: علیپور به عنوان یک عضو شورای رشت، پس از اعلام اسامی توسط رئیس شورا خواستار درج اسم سید محمد علی ثابت قدم، شهردار اسبق رشت شد که مدارک مربوطه در این باره موجود است.

شیرزاد با تاکید بر اینکه سرنوشت رشت و شهروندان موضوع مهمی است که نباید دستخوش تغییر سلایق لحظه ای افراد بشود گفت: انتظار می رود علیپور به عنوان یکی از همکاران شورایی پیش از هر اظهار نظری مطالب را کاملا سنجیده تا پس از آن با دلواپسی بابت قضاوت شهروندان به تهمت زدن و کتمان کردن متوسل نشود.

گفتنی است محمدحسن علیپور عضو شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار دیارمیرزا گفته بود: بنده به هیچ وجه نامی از ثابت قدم نبرده ام!

وی با بیان اینکه بسیار تعجب کردم از اینکه در خبرها بنده را برای تعرفه آقای ثابت قدم معرفی کرده‌اند، افزود: در جلسه شورای شهر دیروز با تماس تلفنی که با برخی اعضای شورا گرفته شده بود نام دکتر ثابت قدم اعلام شد.

علیپور با بیان اینکه ثابت قدم هیچ وقت گزینه بنده نبوده و نخواهد بود، گفت: بنده دکتر قلیچی را به عنوان گزینه تصدی شهرداری معرفی کردم.

وی با بیان اینکه سخنگوی شورا با هدف چنین اتفاقی را به بنده نسبت داده است، افزود: مطمئن هستم پشت سر این حرف ماجرایی نهفته است.

این عضو شورا از گفتن اسامی اعضای شورایی که با آنها تماس تلفنی گرفته شده بود امتناع ورزید.

به نظر می رسد برگزاری جلسه ای غیرعلنی و غیرشفاف منجر به تناقض گویی در بین اعضای شورا شده است. به طوری که حتی نمی توان به اسامی که در سایت رسمی شورا نیز درج شده است اعتماد کرد. گفتنی است بعضی از این اسامی بدون اسم کوچک و تنها با نام فامیلی نوشته شده است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن