آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

فرمانده ارتش: دولت نتانیاهو با توقف جنگ غزه سقوط می‌کند

جنگ غزه

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش گفت: جنگ غزه شیشه عمر نتانیاهو است که با توقف آن دولت او سقوط می‌کند.
فرمانده کل ارتش گفت: جنگ غزه شیشه عمر نتانیاهو است که با توقف آن دولت او سقوط می‌کند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش روز دوشنبه – ۲۰ فروردین ماه – در حاشیه همایش علمی اندیشه های دفاعی نظامی سپهبد شهید علی صیاد شیرازی که در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، درباره عقب نشینی رژیم صهیونیستی از بخش هایی از غزه اظهار داشت: عقب نشینی صهیونیست ها از بخش هایی از غزه جزء تاکتیک های آنهاست به گونه ای که اکنون به بمباران روی آورده‌اند.

وی با بیان اینکه ادامه حیات نتانیاهو به ادامه جنگ غزه وابسته است، تصریح کرد: در صورت توقف جنگ غزه، به احتمال قریب به یقین دولت نتانیاهو سقوط خواهد کرد برای همین، این جنگ شیشه عمر او است.

فرمانده کل ارتش افزود: نتانیاهو ۶ ماه با حمایت تمام قد آمریکا به آب و آتش زده ولی به هیچ دستاوردی دست نیافته است. قرار بود اسرا را آزاد کند و حماس را از بین ببرد که موفق نشد.

سرلشکر موسوی درباره تبیین و تشریح ویژگی ها و شخصیت برجسته شهید صیاد شیرازی نیز گفت: در کتاب‌های درسی و دوره های آموزشی و پرورشی بسیار می توان از ظرفیت های دفاع مقدس، دفاع از حرم و از جمله شخصیت های الگویی چون شهید صیاد شیرازی به عنوان الگوی های موفق برای پرورش نسل های آینده استفاده کرد.

سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در صبحگاه ۲۱ فروردین ماه سال ۱۳۷۸ توسط گروهک منافقین هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا