آخرین خبرهاتدبیر ورزشیخبر داغ

حضور این بازیکن خارجی در استقلال قطعی شد

استقلال

با گل‌هایی که محمد منتظر در هفته‌های اخیر لیگ برتر به ثمر رسانده بازگشت خود را به اردوی آبی در ابتدای فصل آینده قطعی کرده است.

این بازیکن در ابتدای فصل با استقلال قرارداد دوساله بست، اما در ادامه به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم مس رفسنجان شد. این باشگاه به تازگی خواستار این شده که حضور محمدمنتظر به عنوان بازیکن قرضی تمدید شود، اما باشگاه استقلال مخالف این رخداد است و اعلام کرده که محمد منتظر باید در ابتدای فصل آینده به اردوی تیم آبی برگردد. البته این منوط به تصمیم جواد نکونام است و به نظر سرمربی تیم استقلال هم از این اتفاق استقبال خواهد کرد.

محمد منتظر در هفته‌های اخیر جدا از اینکه دروازه تیم استقلال را باز کرد، در بازی با آلومینیوم اراک هم زننده گل‌های حساس و در عین حال زیبایی بود.

بر خلاف اخبار اعلام شده در جریان بازی دوستانه استقلال با مس و هم چنین مصاف دو تیم در رفسنجان مشخص شد، منتظر محمد و جواد نکونام رابطه دوستانه‌ای با هم دارند و این می‌تواند منجر به بازگشت این بازیکن به اردوی تیم آبی شود. هر چند خبر‌های رسیده از ساختمان سعادت آباد و هم چنین اردوی تیم آبی این است که بازگشت این بازیکن به استقلال قطعی است و باشگاه حضور قرضی این بازیکن در تیم مس رفسنجان را تمدید نخواهد کرد.

/فرارو

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا