آخرین خبرهافرهنگی و هنریملی

اعتراض شدید الناز شاکردوست به عوامل جشنواره فیلم فجر: نمی توانید به زور من را بیرون بیندازید؛ می خواهم حرف بزنم

الناز شاکردوست بازیگر فیلم «بی بدن» با حضور در پردیس کوروش به شدت به جشنواره فیلم فجر و برگزار کنندگان آن اعتراض کرد. شاکردوست در صحبت هایش گفت: می‌خواهم با مردم حرف بزنم. خوشحالم کنار شما مردم هستم و کنار شما این فیلم را دیدم. من هم مثل شما بلیت خریدم که اینجا باشم چون حضور من برای داشتن هر تریبونی در جشنواره فجر خط خورده آمدم با شما حرف بزنم و قضاوت اینکه چرا این فیلم در بخش سودای سیمرغ نیست را به شما مردم و تاریخ بسپارم.الناز شاکردوست بازیگر فیلم «بی بدن» با حضور در پردیس کوروش به شدت به جشنواره فیلم فجر و برگزار کنندگان آن اعتراض کرد.

به گزارش تدبیرشرق؛ شاکردوست در بخشی از صحبت هایش گفت: می‌خواهم با مردم حرف بزنم. خوشحالم کنار شما مردم هستم و کنار شما این فیلم را دیدم. من هم مثل شما بلیت خریدم که اینجا باشم چون حضور من برای داشتن هر تریبونی در جشنواره فجر خط خورده آمدم با شما حرف بزنم و قضاوت اینکه چرا این فیلم در بخش سودای سیمرغ نیست را به شما مردم و تاریخ بسپارم.

وی افزود: سالهاست عادت کردم که صدایم به هیچ جا نرسد. بخسی به نام نگاه نو گذاشتند برای فیلم‌هایی که هیچ دلیلی برای حذف شان ندارند و در این بخش می گذارند تا آن فیلم را زنده به گور کنند.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا