آخرین خبرهاخبر داغعلم و تکنولوژی

شکست ناامیدکننده گوشی جدید سامسونگ مقابل آیفون ۱۵

سامسونگیکی از بهبود‌های جزئی گلکسی S ۲۴ نسبت‌به گلکسی S ۲۳، به باتری ۴٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی آن مربوط می‌شود؛ بخشی که به دلیل ادعا‌های سامسونگ دررابطه‌با با بهینگی عملکرد اگزینوس ۲۴۰۰، انتظار زیادی از آن می‌رود.

گر چه سامسونگ گوشی پرچمدار خود را چند ماه پس از آیفون ۱۵، معرفی کرده، اما به نظر می‌رسد حداقل در رقابت باتری‌ها بازی را واگذار کرده است.

به گزارش تدبیرشرق، یکی از بهبود‌های جزئی گلکسی S۲۴ نسبت‌به گلکسی S۲۳، به باتری ۴٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی آن مربوط می‌شود؛ بخشی که به دلیل ادعا‌های سامسونگ دررابطه‌با با بهینگی عملکرد اگزینوس ۲۴۰۰، انتظار زیادی از آن می‌رود.

طبق تست باتری انجام شده توسط جی‌اس‌ام آرنا، باتری گوشی سامسونگ گلکسی S۲۴ انرژی موردنیاز برای ۹ ساعت و ۴۶ دقیقه وب‌گردی، ۱۷ ساعت و ۴۶ دقیقه تماشای ویدئو، ۷ ساعت و ۳۴ دقیقه بازی، ۲۳ ساعت و ۲۶ دقیقه مکالمه و ۱۲ ساعت و ۷ دقیقه کاربری روزمره را تأمین می‌کند.

بررسی گلکسی S۲۴ اولترا؛ یک کهکشان روی دوش هوش مصنوعی

رقیب کوچک‌ترین عضو خانواده‌ی گلکسی S۲۴، یعنی آیفون ۱۵، در شرایط مشابه انرژی موردنیاز برای ۱۲ ساعت و ۳۴ دقیقه وب‌گردی، ۱۸ ساعت و ۳۴ دقیقه تماشای ویدئو، ۸ ساعت و ۱۴ دقیقه بازی، ۱۸ ساعت و ۴۶ دقیقه مکالمه و ۱۳ ساعت و ۲۰ دقیقه کاربری روزمره را تأمین می‌کند. این یعنی کهکشانی کره‌ای‌ها در اکثر تست‌ها بازنده‌ی میدان است.

جدیدترین پرچمدار سامسونگ در تست مکالمه عقب‌تر از گوشی‌های گلکسی S۲۳ و گلکسی S۲۳ FE می‌ایستد، اما در تست‌های وب‌گردی، بازی و پخش ویدئو این عقب‌ماندگی را جبران می‌کند.

/فرارو

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا