آخرین خبرهااسلایدرسیاسیملی

رهبر معظم انقلاب: هرکس با انتخابات مخالفت کند با جمهوری اسلامی و اسلام مخالفت کرده

رهبر انقلاب در دیدار مداحان اهل‌بیت فرمود: ما انتخابات در پیش داریم. یک عده‌ای نمیخواهند این انتخابات آنچنانی که شایسته‌ِی این ملت است انجام بگیرد؛ تلاش میکنند مردم را مأیوس کنند، مردم را بی‌اعتماد کنند، وانمود کنند که انتخابات فایده‌ای ندارد، تأثیری ندارد.

در سالروز ولادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علی‌ها جمعی از مداحان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش تدبیرشرق، رهبر انقلاب در دیدار مداحان اهل‌بیت فرمود: ما انتخابات در پیش داریم. یک عده‌ای نمیخواهند این انتخابات آنچنانی که شایسته‌ِی این ملت است انجام بگیرد؛ تلاش میکنند مردم را مأیوس کنند، مردم را بی‌اعتماد کنند، وانمود کنند که انتخابات فایده‌ای ندارد، تأثیری ندارد.

در مقابل این‌ها باید جهاد تبیین سینه سپر کند، در مقابل این‌ها باید حقیقت را بیان کند، کسانی هستند که میخواهند حضور مردم در اداره‌ی کشور که ثابت کننده‌ی تحقق مردم‌سالاری دینی در کشور است، ضعیف بشود تا حرف امام بزرگوار دروغ دربیاید. هدفشان این است که وعده‌ی الهی را مخالف واقع نشان بدهند.

تلاش باید کرد در مقابل این حرکت خصمانه، این حرکت خصمانه است؛ هرکس با انتخابات مخالفت کند با جمهوری اسلامی مخالفت کرده، با اسلام مخالفت کرده.

انتخابات یک وظیفه است. این یکی از کارهاست. امروز احساس وظیفه‌ی نسبت به انتخابات یکی از کار‌های نقد جامعه‌ی مجاهد در جهاد تبیین است.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا