آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

جعفرزاده ایمن آبادی؛عارف و جهانگیری به انتخابات ورود کنند /گرفتار شدن اصلاح طلبان در تله تندروهای اصولگرا

انتخاباتنماینده ادوار مجلس در گفتگو با منیبان گفت: اصولگرایان با یک طراحی تلاش کردند اصلاح طلبان را از مدار انتخابات خارج کنند و متاسفانه اصلاح طلبان در تله تندروهای اصولگرایان افتادند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده ادوار مجلس، درباره بن بست تئوریک اصلاح طلبان در شرایط فعلی گفت: من نمی‌گویم اصلاح طلبان در فقدان مانیفست به سر می‌برند اما اتفاقی که الان در اصلاحات افتاده این است که نتوانسته، یک تصمیم واحد حزبی بگیرد و از این بن بست خارج شود. بالاخره اصولگرایان با یک طراحی تلاش کردند اصلاح طلبان را از مدار انتخابات خارج کنند و متاسفانه اصلاح طلبان در تله تندروهای اصولگرایان افتادند. در حالیکه اصلاح طلبان باید مراقبت می‌کردند و در این تله نمی‌افتادند. فاصله گرفتن اصلاح طلبان از انتخابات در هر دوره اشتباه بزرگی است. اصلاح طلبان باید ورود و ثبت نام می‌کردند.

او در ادامه درباره تلاش اصولگرایان برای عدم مشارکت اصلاح طلبان بیان کرد: اصولگرایان چند استراتژی دارند. اول دلسرد کردن مردم و سپس ناامید کردن مردم است. اصلاح طلبان نیز به یک استراتژی خوب و واحد نرسیدند. من معتقدم که در این فرصت باقیمانده اصلاح طلبان باید با یک خانه تکانی، خود را بازیافت کنند و سریع به عرصه‌ قدرت و سیاست برگردند و با یک لیست وارد شوند. اصلاح طلبان نباید فریب حرف‌های کوچه بازاری را بخورند و به مردم بفهمانند که تغییر از صندوق انتخابات می‌گذرد. خیلی طبیعی است که اصولگرایان فضا را برای اصلاح طلبان ببندند اصلاح طلبان باید غر بزنند و شکایت کنند اما از انتخابات فاصله نگیرند. به نظر من مجموعه کارگزاران، اتحاد ملت و دیگر گروه‌ها باید یک وفاق ایجاد کنند و آقایان عارف و جهانگیری ورود کنند تا بر فضای انتخابات گرما ببخشند.

جعفرزاده ایمن آبادی درباره رجوع مردم به اصلاح طلبان گفت: من نمی‌گویم مثل گذشته مردم رجوع می‌کنند اما قطعا تغییراتی ایجاد می‌شود. بالاخره خواص در جبهه اصلاحات وجود دارند که باید با مردم صحبت کنند تا به جامعه بفهمانند که عدم مشارکت در انتخابات خواست اصولگرایان است که نباید در آن بازی کرد. جریان اعتدال به نظر من بهترین استراتژی را انتخاب کرد. اصلاح طلبان باید از این خواب رفتگی نجات یابند و بازی را به دست پایداری ندهند.

/خبرآنلاین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا