آخرین خبرهااستان هااسلایدردسته‌بندی نشده

رئیس جهاد کشاورزی گیلان: هیچ کمبود مرغی ندرایم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از افزایش ۲۱ درصدی جوجه‌ریزی در واحدهای مرغداری استان خبر داد و گفت: مرغ به اندازه کافی در واحد‌های پرورش مرغ تولید می‌شود و هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

به گزارش تدبیرشرق، صالح محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان ظهر امروز در گفت و گو خبری سینای مرکز گیلان با اشاره به افزایش قابل توجه جوجه‌ریزی در گیلان به نسبت مشابه سال گذشته اظهار کرد: در ماه‌های مهر و آبان با افزایش ۲۱ درصدی جوجه‌ریزی در استان مواجه بودیم که همین امر سبب شد روزانه ۳۰۰ تن مرغ در بازار گیلان توزیع شود.

وی با تکذیب کمبود مرغ در سطح گیلان گفت: مرغ به اندازه کافی در واحد‌های پرورش مرغ تولید می‌شود و هیچگونه کمبودی در زمینه تولید و توزیع مرغ در استان وجود ندارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان همچنین با اشاره به پرورش ۲۲ میلیون قطعه جوجه در واحدهای مرغداری استان بیان کرد: نظارت و بازرسی بر بازار مرغ استان با همکاری جهاد کشاورزی، صمت، بسیج اصناف و تعزیرات حکومتی در استان همچنان ادامه دارد.

محمدی با تاکید بر برخورد با هرگونه گرانفروشی در حوزه مرغ در بازار گیلان افزود: قیمت مرغ در ستاد تنظیم بازار ۸۰ هزار تومان است، لذا با هرگونه افزایش قیمت و بر هم زدن نظم در بازار برخورد جدی می‌شود.

/فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا