آخرین خبرهااجتماعیاسلایدرخبر داغ

معاون وزارت ورزش و جوانان در مورد جلسه با بلاگرهای اینستاگرامی: در راستای حل مسائل اجتماعی بحرانی کشور است

بلاگرهای اینستاگرامیسینا کلهر معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در مورد جلسه با بلاگرهای اینستاگرامی در توئیتی نوشت: ‏اولویت اصلی کشور حل مسایل اجتماعی بحرانی کشور است. چه با دعوت از ایرانیان خارج از کشور باشد، چه سفرهای استانی. مشارکت و گفت وگو با اقشار مختلف( از کارشناسان تا بلاگرها) در موضوعات ملی(ازدواج) تکمیل کننده همین زنجیره است.

سینا کلهر معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در مورد جلسه با بلاگرهای اینستاگرامی در توئیتی نوشت: در راستای حل مسائل اجتماعی بحرانی کشور است.

کلهر در این باره نوشت: ‏اولویت اصلی کشور حل مسایل اجتماعی بحرانی کشور است. چه با دعوت از ایرانیان خارج از کشور باشد، چه سفرهای استانی. مشارکت و گفت وگو با اقشار مختلف( از کارشناسان تا بلاگرها) در موضوعات ملی(ازدواج) تکمیل کننده همین زنجیره است.

گفتنی است چندی پیش ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان فعال در عرصه‌های مختلف در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان منتشر شد که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت، به طوری که برخی کاربران فضای مجازی از آن به عنوان «دور همی زنانه» یاد کردند؛ پس از این واکنش‌ها، وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای، جلسه مذکور را «جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج» عنوان می‌کند که تنها به منظور «ترویج امر ازدواج در فضای مجازی» تشکیل شده است.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا