آخرین خبرهااستان هااسلایدرخبر داغ

دانشگاه پیام نور گیلان میزبان یک شهید گمنام

شهید گمنامبه گفته رئیس دانشگاه پیام نور گیلان هم‌زمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، دانشگاه پیام نور استان گیلان میزبان یک شهید گمنام دفاع مقدس خواهد بود.

سعید صادقی رئیس دانشگاه پیام نور گیلان امروز با بیان اینکه به حمد الهی و پس از پیگیری‌های فراوان دانشگاه پیام نور میزبان پیکر مطهر یک شهید گمنام در ایام فاطمیه خواهد بود، اظهار کرد: خداوند را ازاین‌جهت شاکریم که بالاخره انتظار جامعه علمی و دانشگاهی پیام نور به سررسید و به‌زودی برکت حضور معنوی این شهید والامقام را در دانشگاه درک خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه قطعاً حضور پیکر مطهر شهید گمنام در دانشگاه موجبات برکات و فزونی انس و توسل جوانان به شهداء، جریان سازی معنوی، پاسداشت میراث عظیم دفاع مقدس و گسترش معارف سیره شهدا است، گفت: پیکر پاک این شهید جهت تبدیل‌شدن به قطب فرهنگی دانشگاه در محوطه دانشگاه پیام نور مرکز رشت تدفین خواهد شد.

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور گیلان این شهید تازه تفحص شده، نخستین شهید گمنامی است که این دانشگاه توفیق میزبانی آن را کسب کرده است.

صادقی با بیان اینکه برنامه‌های استقبال، تشییع و تدفین از شهید گمنام در حال نهایی شدن است، افزود: در نظر داریم مراسم‌هایی نظیر شب وداع با شهید گمنام ویژه دانشجویان و دانشگاهیان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا کنیم که جزئیات آن پس از نهایی شدن، متعاقباً اعلام می‌شود.

/فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا