آخرین خبرهااستان هااسلایدرخبر داغ

استاندار گیلان در جلسه شورای اداری لنگرود و بررسی مشکلات شهرستان بیان داشت؛ سرعت‌بخشی و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم مطابق با الگوی مدیریت جهادی

خلف‌وعده مدیران در تحویل پروژه‌‌ها، پذیرفتنی نیست / هیچ عذری برای کوتاهی در جذب سرمایه‌گذاری را قابل قبول نمی‌دانم

مدیریت جهادیاستاندار گیلان سرعت بخشی و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم مطابق با الگوی مدیریت جهادی و انقلابی را مورد تأکید قرار داد و گفت: خلف‌وعده مدیران در تحویل پروژه‌‌ها به مردم، پذیرفتنی نیست.

به گزارش تدبیرشرق؛ دکتر اسدالله عباسی ظهر روز (جمعه) در جلسه شورای اداری و بررسی مشکلات شهرستان لنگرود با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام بویژه شهیدان این شهرستان اظهار داشت: باید در سایه همدلی، مدیران خدمات شایسته به مردم ارائه دهند.
وی حضور در جمع مردم ، گفت وگو با آنان و بازدید میدانی از مشکلات را امری مهم دانست که کارگزاران دولت به تأسی از آیت الله دکتر رئیسی رئیس‌جمهوری باید آن را وجهه همت قرار دهند و ادامه داد: آحاد جامعه باید بتوانند درد دل های خود را بی واسطه  به مسئولان بیان کنند.
استاندار گیلان با انتقاد از برخی پروژه‌هایی که یک دهه قبل کلنگ زنی شده ولی هنوز به بهره برداری نرسیده‌اند، افزود: نباید شاهد حیف و میل بیت‌المال باشیم و این مسئله، مذموم است.
وی انجام کار شبانه روزی و سرعت در ارائه خدمات به مردم را مصداق مدیریت جهادی و انقلابی خواند  و گفت: با مدیرانی که کارهای محوله را به‌موقع به مردم تحویل ندهند و در این خصوص خلف وعده کنند، مطابق با قانون برخورد می کنیم.
دکتر عباسی سرعت بخشی به افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی از حداکثر ظرفیت برای خدمت شایسته به ولی نعمتان انقلاب استفاده شود.
وی با اشاره به مشکلات شهرستان که امروز از بخشی از آنها بازدید کرد، گفت: انتظار دارم مدیران مربوطه با همت عالی و کار جهادی، نسبت به رفع مشکلات در بخش های مختلف از جمله طرح های هادی روستایی، آب کشاورزی، گردشگری، راه های روستایی، برق و … اقدامات لازم را انجام دهد.
وی خواستار ارائه هرچه سریع‌تر طرح جامع بندر چمخاله شد و با اشاره به اینکه از ابتدای حضور در گیلان به عنوان استاندار، پنجره واحد سرمایه گذاری برای تسهیل در جذب سرمایه گذاران با رویکردی جدید گشوده شده، اظهار داشت: هیچ عذری از مدیران برای کوتاهی در پذیرش و جذب سرمایه گذاری،  پذیرفته نیست.
وی افزایش ظرفیت تولید در راستای اشتغالزایی را یک ضرورت دانست و گفت: کشاورزی در لنگرود ، مزیت نسبی این شهرستان است که باید فعال و صنعت ابریشم نیز احیاء شود.
استاندار گیلان با تصریح اینکه نباید هیچ مدیری در شهرستان بدون هماهنگی استانی، تغییر کند، بیان داشت: مدیرانی که از نظر شاخص های ارزیابی مدیریتی، در وضعیت مطلوبی هستند،  به کار خود ادامه دهند البته تغییر مدیران در راستای سیاست های دولت در عرصه های سیاسی و اجتماعی، امری بدیهی است.
دکتر عباسی پس از این جلسه، در نماز عبادی سیاسی جمعه لنگرود حضور یافت.
/Guilan.ir

مطالب پیشنهادی

یک دیدگاه

  1. فاجعه!!!!! فروش روستاهای کیاگهان،کهلستان،دادقانسرا ی یخش کومله شهرستان لنگرود به شهرستان املش با موافقت بخشدار و نماینده لنگرود

    لطفا پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا