آخرین خبرهاخبر داغعلم و تکنولوژی

چرا فروشگاه‌های ال جی گوشی‌های سامسونگ و آیفون می‌فروشند؟

ال جیپس از آن که اعلام شد شرکت ال جی تصمیم دارد در فروشگاه‌های خود آیفون بفروشد، اکنون نوبت به سامسونگ رسیده است که همین درخواست را با نارضایتی از ال جی داشته باشد. بر اساس خبر‌های جدید، گوشی‌های گلکسی نیز در  فروشگاه‌های ال جی به فروش خواهد رسید.

به گزارش تدبیرشرق، برنامه‌های ال جی برای فروش آیفون در  بهترین فروشگاه ال جی  در کره جنوبی با مخالفت‌هایی از جانب سامسونگ رو به رو است.

سامسونگ از این موضوع ناراحت است و ادعا می‌کند که چنین اقدامی نقض توافق نامه امضا شده توسط دو شرکت در سال ۲۰۱۸ است، که می‌گوید فقط تلفن‌های ساخته شده در ال جی  می‌توانند در فروشگاه‌های تحت مدیریت ال جی فروخته شوند و به همین ترتیب فقط تلفن‌های سامسونگ در فروشگاه‌های سامسونگ فروخته می‌شوند (این توافق نامه برای محافظت از فروشگاه‌های کوچک و متوسط ​​در برابر این دو غول فناوری بود).

 گوشی‌های سامسونگ

با این حال، ال جی به بندی از این توافق نامه اشاره می‌کند که می‌گوید در صورت تغییر عمده، می‌توان مجدداً درباره آن مذاکره کرد؛ و در واقع ال جی وقتی از تجارت تلفن همراه خارج شد، اوضاع به طور عمده تغییر کرد.

سامسونگ نگران است که عرضه آیفون‌ها در فروشگاه‌های ۴۰۰+ ال جی در اطراف کره سهم بازار تلفن‌های هوشمند ۵G آن را تهدید کند. اپل بزرگترین فروشنده تلفن‌های ۵G در سطح جهانی است، سامسونگ چهارم است (اگرچه سریع‌ترین رشد را دارد)؛ و مدل‌های جدید تمام ۵G آیفون نیز در ماه سپتامبر یا اکتبر  (اواخر تابستان و اوایل پاییز) وارد بازار می‌شوند.

صحبت و بحث اصلی این است که قرار بود، فروش آیفون، آیپد و ساعت اپل  در فروشگاه‌های ال جی انجام شود. آخرین گزارش این است که قوانین فقط در فروش آیفون انجام شده است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا