آخرین خبرهاخبر داغفرهنگی و هنری

موفقیت “حسن جوری” عکاس فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان در جشنواره مسابقات جهانی عکاسی روسیه

موفقیت "حسن جوری" عکاس فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان در جشنواره مسابقات جهانی عکاسی روسیه« حسن جوری »عکاس فعال سینمای جوان لاهیجان در مسابقات جهانی عکاسی روسیه “35 AWARDS Russia ” با اثری با عنوان : شهر شبهای رنگی موفق به کسب گواهی افتخار آثاربرگزیده مسابقات سالانه در بخش نقاشی نور (مربوط به بهترین عکاسان تاپ سیزده درصد ) از بین 3391 عکاس از مجموع آثار 6517 عکس از 117کشور و 1229 شهر را کسب نمود. لوکیشن این اثر برج ساعت شهرداری رشت بهمراه آذین عید مبعث است . از این عکاس فعال دفتر لاهیجان دو اثر دیگر هم در این جشنواره جهانی حضور داشت.
قابل ذکر است که حسن جوری متولد بهمن 1368 شهر رشت و از اعضای فعال انجمن سینمای جوان لاهیجان فعالیت هنری خود را در زمینه عکاسی بصورت حرفه ای از سال هشتاد و شش آغاز نمود.

از جمله فعالیت های هنری ایشان میتوان به : مدیریت باشگاه عکس فرهنگسرای گردشگری کشور،عضویت در انجمن عکاسان ایران – تدریس رشته های عکاسی و فتوشاپ ،دبیر و برگزارکننده ( نمایشگاه ملی ) سی عکاس ایران ،برپایی 15 نمایشگاه عکس انفرادی و 14 نمایشگاه عکس گروهی ،حضور و کسب رتبه اول تا سوم در 19 جشنواره استانی و ملی و بین المللی و طراحی نقشه گردشگری دو بعدی مصور دو زبانه در دفتر 🔶 حسن جوری اخیرا با با دو اثر جز نفرات اول تا سوم بخش ” ایران ما ” در هجدهمین نمایشگاه جشن تصویر سال حضور داشته است.
انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان این موفقیت را به این هنرمند و عکاس فعال دفترلاهیجان تبریک میگوید.

عکاس

عکاس

عکاس

/روابط عمومی انجمن سینمای جوان لاهیجان

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا