آخرین خبرهااستان هااسلایدر

معلمان حقوق واقعی خود را دریافت نمی‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان عدم رؤیت استاد و معلم را از چالش‌های آموزش مجازی عنوان کرد و گفت: هنوز معلمان ما دستمزد و حقوق واقعی خود را دریافت نمی‌کنند و باید بیشتر به آموزش‌وپرورش توجه شود.

به گزارش تدبیرشرق، از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی امشب در دیدار وزیر آموزش‌وپرورش با تشکر فراوان از زحمات معلمان در ایام کرونا اظهار کرد: نظام آموزشی ما چه در مدارس و دانشگاه‌ها و چه در حوزه‌های علمیه الحمدالله باوجود شرایط کرونایی تعطیل نشد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه قبل از کرونا در روستاهای دوردست نیز معلمانی برای تدریس به دانش آموزان حضور می‌یافتند، گفت: حال که امروزه این شرایط فراهم نیست، می‌بایست از سایر راه‌ها برای آموزش استفاده کرد.

امام‌جمعه رشت عدم رؤیت استاد و معلم را از چالش‌های آموزش مجازی عنوان کرد و افزود: هنوز معلمان ما دستمزد و حقوق واقعی خود را دریافت نمی‌کنند و باید بیشتر به آموزش‌وپرورش توجه شود.

فلاحتی یکی از وظایف مهم آموزش‌وپرورش را پیش‌بینی سازوکارهای لازم برای تربیت دانست و بیان کرد: برای تربیت کودکان در مهدکودک‌ها اتاق فکری از اساتید حوزه و دانشگاه تشکیل دهید.

وزیر آموزش‌وپرورش نیز در این دیدار شبکه شاد را محیطی امن برای تبادل اطلاعات دانش آموزان دانست و اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ هزار کانال با محتوای دینی و فرهنگی در این شبکه تشکیل‌شده است.

محسن حاجی میرزایی با بیان اینکه هدف اصلی ما این است که هیچ دانش‌آموزی از آموزش دور نماند و درسش را بخواند، گفت: در کنار بستر شبکه شاد برای دانش‌آموزانی که به هر دلیل فاقد اینترنت یا وسایل ارتباطی هوشمند هستند، تأکید شده تمامی آن دانش آموزان از راه‌های دیگری همچون تلویزیون، رادیو و بسته‌های آموزشی مورد آموزش کامل قرار گیرند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا