آخرین خبرهااسلایدرفوری

سامانه بارشی جدید از امروز به کشور وارد می‌شود

افزایش دما در بیشتر مناطق طی امروز و فردا

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز/ افزایش دما در بیشتر مناطق طی امروز و فردا

سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی جوی آرام در اکثر مناطق کشور طی امروز، از ورود سامانه بارشی جدید از شمال‌غرب خبر داد و اعلام کرد: امروز و فردا افزایش دما در بیشتر مناطق کشور رخ خواهد داد.

به گزارش تدبیرشرق، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، امروز (شنبه ۲۲ اردیبهشت) جوی آرام در غالب مناطق کشور پیش‌بینی شده است، البته از اواخر وقت امروز موج بارشی از سمت شمال‌غرب وارد کشور می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه افزایش دما در اغلب مناطق کشور رخ خواهد داد.

فردا (یکشنبه ۲۳ اردیبهشت) با گسترش فعالیت سامانه بارشی، در برخی نقاط شمال‌غرب، غرب، استان گیلان و از اواخر وقت فردا در دامنه‌های جنوبی البرز و روز دوشنبه (۲۴ اردیبهشت) علاوه بر این مناطق در برخی نقاط جنوب‌غرب و استان مازندران سبب رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهد شد که در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ دور از انتظار نیست.

روز سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت) از شدت بارش‌ها در غرب کشور کاسته می‌شود، ولی در برخی ساعات در سایر مناطق ذکر شده و همچنین در شمال‌شرق و برخی نقاط جنوب کشور بارش پیش‌بینی شده است.

روز چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت) در نواحی شمال‌شرق، شرق، جنوب‌شرق، مرکز، استان‌های ساحلی دریای خزر، جنوب‌غرب، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و برخی نقاط غرب کشور بارش پیش‌بینی می‌شود.

بارش پراکنده در تهران

آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است که در برخی مواقع افزایش وزش باد را خواهیم داشت.

فردا نیز آسمان استان تهران کمی ابری تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود که در بعدازظهر افزایش ابر، وزش باد و احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

کمینه و بیشینه دمای هوا امروز در پایتخت ۱۴ ۱۴ و ۲۶ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا