آخرین خبرهااسلایدربین المللخبر داغ

در یک عقب‌نشینی آشکار هرتزوگ: به کنسولگری ایران حمله نکرده بودیم/دستپاچگی رژیم صهیونیستی از تنبیه پهپادی ایران

حملهرئیس رژیم صهیونیستی گفت: ما دیشب از چهار گوشه خاورمیانه مورد حمله قرار گرفتیم، نیروهای نیابتی ایران هم با موشک‌های بالستیک، پهپادها و موشک‌های کروز شلیک می‌کردند.

رئیس رژیم صهیونیستی در یک عقب‌نشینی آشکار پس از حملات سنگین پهپادی و موشکی ایران به سرزمین‌های اشغالی ادعا کرد که این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق حمله نکرده بود.

اسحاق هرتزوگ این ادعا را در پاسخ به سوال خبرنگار اسکای نیوز مطرح کرد که پرسید آیا حمله به کنسولگری ایران در دمشق ارزش اقدام تلافی‌جویانه ایران را داشت؟

وی با بیان این ادعا که ارتش رژیم به ساختمان مجاور سفارت حمله کرده بود، اتهام نقض کنوانسیون وین را رد کرد.

رئیس رژیم صهیونیستی در تداوم سیاست مظلوم‌نمایی این رژیم گفت: ما دیشب از چهار گوشه خاورمیانه مورد حمله قرار گرفتیم، نیروهای نیابتی ایران هم با موشک‌های بالستیک، پهپادها و موشک‌های کروز شلیک می‌کردند.

وی حملات صورت گرفته را «اعلان جنگ» توصیف کرد و در اظهاراتی که نشان‌دهنده وحشت وی از اقدام تنبیهی ایران است، مدعی شد که تل‌آویو به دنبال صلح در منطقه است و خویشتن‌داری به خرج خواهد داد.

او درباره پاسخ رژیم صهیونیستی به حملات ایران گفت که کابینه جنگ این رژیم به ریاست بنیامین نتانیاهو تشکیل و در این باره تصمیم‌گیری خواهد کرد. هرتزوگ در مقابل اصرار خبرنگار اسکای نیوز، از پاسخ مستقیم به این پرسش طفره رفت و مدعی شد: جنگ آخرین چیزی است که (رژیم) اسرائیل، از زمان تاسیسش در منطقه به دنبال آن است؛ ما به دنبال صلح هستیم.

رئیس رژیم صهیونیستی در تداوم وحشت این رژیم از حملات شب گذشته، به رهبران جهان متوسل شد که به ایران اعلام کنند رفتار آن قابل قبول نیست.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا