آخرین خبرهاتدبیر ورزشی

باید مردم کشورمان را خوشحال کنیم؛سرمربی سوریه: با احترام به ایران، برد می‌خواهیم

سرمربی تیم ملی سوریه ابراز امیدواری کرد بتوانند مقابل ایران به پیروزی دست پیدا کنند.

به گزارش تدبیرشرق، هکتور کوپر در نشست خبری پیش تیم ملی سوریه از بازی با ایران عنوان کرد: فردا مقابل یک تیم خیلی قدرتمند مسابقه داریم ولی تلاش می‌کنیم با نظم و انضباط کارمان را انجام بدهیم. باید اشتباهات خودمان را کم کنیم، چراکه می‌دانیم چگونه از اشتباهات حریف بهره ببریم. از لحاظ روحی و روانی بسیار آماده هستیم‌ و می‌دانیم که تیم خوبی داریم.

او در واکنش به صعود تاریخی تیم ملی سوریه به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا و همچنین تجربه‌اش در باختن مقابل تیم‌های بزرگ در زمان سرمربیگری در والنسیا و اینتر ایتالیا که منجر به از دست دادن قهرمانی با تیم‌هایش شده بود و احتمال رقم خوردن این اتفاق برابر ایران ابراز کرد: قیاس شما درباره این موضوع اشتباه است. این موضوع می‌تواند به شانس‌های کم و اشتباهات ربط داشته باشد و شاید حتی داور هم اشتباه کند.

سرمربی تیم ملی سوریه اضافه کرد: ما خوشحال هستیم که توانستیم موجب خوشحالی مردم سوریه شویم ولی الان باید بگویم باید خیلی سختکوش کارمان را انجام بدهیم و بتوانیم خودمان را برای رقابت سخت آماده کنیم. تنها تمرکز ما باید روی مسابقه فردا مقابل ایران باشد تا بتوانیم مردم سوریه را خوشحال کنیم‌.

1984789

کوپر یادآور شد: وقتی شما بازی‌های بزرگ را ببازید، نشان می‌دهد عملکرد درخشانی دارید که به اینجا رسیده‌اید. سخت تلاش کردم و از منتقدان تا خانواده‌ام همگی تلاش من را دیده‌اند؛ به همین دلیل به خودم افتخار می‌کنم.

او که تجربه نایب قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا با هدایت تیم ملی مصر را دارد، در خصوص حذف این تیم از جام ملت‌ها و همچنین پاسخ به سوال دیگری در مورد راهکارشان برای رسیدن به گل مقابل ایران که خط دفاعی خوبی دارد، اظهار کرد: بی‌احترامی است که قبل از بازی با ایران درمورد چیزهای دیگر صحبت کنم. ما مقابل یک تیم بزرگ بازی داریم که به خوبی سازماندهی شده و باید با تمرکز کامل بازی کنیم. باید همه تلاش خود را برای رسیدن به گل به کار بگیریم. قدم اول این است که بتوانیم صعود کنیم. برای این منظور نباید در ابتدا گل بخوریم و سپس باید به حمله فکر کنیم. تمام ساختار تیم بر این مبنا چیده شده و تمام بازیکنان انگیزه و هیجان دارند تا بهترین خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی سوریه تاکید کرد: سیستمی که می‌خواهیم استفاده کنیم، این است که بتوانیم گل بزنیم و از بیشترین پتانسیل هر بازیکن استفاده کنیم. برخی اشتباهات موجب می‌شود نتیجه تغییر کند‌‌ که امیدوارم این اتفاق بازی فردا نیفتد و به برد خوبی برسیم.

/ورزش سه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا