آخرین خبرهااجتماعیسیاسی

سخنگوی ستاد انتخابات: نتایج بررسی صلاحیت خبرگان هنوز به وزارت کشور ابلاغ نشده؛ امروز و فردا ابلاغ شود

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه درخواست ما این است نتایج بررسی صلاحیت خبرگان حتما امروز اعلام شود، گفت: شورای نگهبان هنوز اسامی را به وزارت کشور اعلام نکرده است.

به گزارش تدبیرشرق، سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه درخواست ما این است نتایج بررسی صلاحیت خبرگان حتما امروز اعلام شود، گفت: شورای نگهبان هنوز اسامی را به وزارت کشور اعلام نکرده است.

«محسن اسلامی» با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: شورای نگهبان هنوز اسامی را به وزارت کشور اعلام نکرده است. طبق جدول زمانبندی نتایج باید طی امروز و فردا به وزارت کشور ابلاغ شود.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اضافه کرد: تایید صلاحیت‌ها به عهده شورای نگهبان به ویژه فقهای شورا است. از این جهت باید منتظر باشیم. احتمالا هنوز جلسه شورا به پایان نرسیده اما درخواست ما این است که حتما امروز به ما اعلام شود.

اسلامی پیش از این به ایرنا گفته بود که براساس جدول زمانبندی، نتایج بررسی صلاحیت‌ها روز ۴ و ۵ بهمن‌ماه ابلاغ می‌شود. داوطلبانی که نسبت به نتیجه بررسی صلاحیت خود، اعتراض دارند، طی سه روز از ۶ تا ۸ بهمن می‌توانند اعتراض خود را ثبت کنند. رسیدگی به اعتراضات از شورای نگهبان به مدت ۱۰ روز از ۹ تا ۱۸ بهمن ادامه خواهد داشت.نامزدها از ۲۵ بهمن تا ۹ اسفند به مدت ۱۵ روز برای تبلیغات فرصت دارند.

/ایرنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا