آخرین خبرهااستان هااسلایدر

بارش برف در ۹ محور گیلان/ ارتفاع برف به ۱۰ سانت رسید

مدیرکل راهداری گیلان، با اشاره به بارش شدید برف در دو محور سیاهکل دیلمان و بهارستان آقچای، گفت: شاهد بارش خفیف برف در هفت محور دیگر هستیم.

به گزارش تدبیرشرق، غلامعلی نیک فهم با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در راه های مواصلاتی استان گیلان، اظهار کرد: شاهد بارش شدید برف در دو محور سیاهکل – دیلمان و بهارستان – آقچای هستیم.

وی با بیان اینکه ارتفاع برف در محور سیاهکل – دیلمان به پنج سانت رسیده و محور بهارستان – آقچای نیز سفیدپوش شده است، تصریح کرد: همچنین شاهد بارش خفیف برف در هفت محور کوهستانی دیگر هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش ۱۰ سانتی برف در محور پونل – خلخال، گفت: در محورهای اسالم – خلخال، بره سر – کلیشم – جیرنده و بلوردکان – خصیب دشت نیز حداکثر پنج سانت برف باریده است.

نیک فهم از سفیدپوش شدن محورهای توتکابن – حشمت آباد، زیاز – شوک و رودسر – لات محله خبر داد و خاطرنشان کرد: بارش برف در محور شوک – ملکوت نیز متوقف شده است.

وی با اشاره به بارش شدید برف در گردنه حیران در محور آستارا – اردبیل، ادامه داد: هم اکنون بارش برف در گردنه الماس محور اسالم – خلخال و محدوده زندانه در محور پونل – خلخال خفیف است؛ البته شاهد انسداد فصلی در محور پونل – خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی هستیم.

مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه در سایر محورهای مواصلاتی گیلان بارش باران گزارش شده است، خاطرنشان کرد: ترافیک در محورهای مواصلاتی استان گیلان در جریان است، اما رانندگان برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

/ایسنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا