آخرین خبرهاخبر داغفرهنگی و هنری

دو طرفدار مدونا از او به دلیل تاخیر در اجرای کنسرت شکایت کردند

کنسرتدو طرفدار مدونا، خواننده سرشناس آمریکایی از این خواننده به‌ دلیل تاخیر بیش از دو ساعت در اجرای یک کنسرت در ماه گذشته در نیویورک شکایت کردند.

به‌ گفته آنها قرار بود اجرای برنامه در سه شب، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت شرق آمریکا شروع شود، اما این کنسرت‌ها تا پیش از ساعت ۲۲:۳۰ شروع نشد و حدود ساعت ۰۱:۰۰ به پایان یافت.

بر اساس شکایتی که از این دو طرفدار مدونا در پرونده ثبت شده، گفته شده که «اگر می‌دانستند دیروقت برنامه تمام می‌شود، بلیط نمی‌خریدند.»

در این پرونده گفته شده که «بسیاری از دارندگان بلیت این کنسرت‌ها که در طول هفته برگزار شد،‌ مجبور بودند که برای رفتن به سر کار و یا سایر مسئولیت‌های خود در خانه روز بعد صبح زود بیدار شوند. حال آن که این کنسرت‌ها به دلیل تاخیر در شروع تا دیروقت ادامه داشت.»

آنها از دست‌اندر کاران کنسرت به‌دلیل «تبلیغات کاذب، برنامه‌دهی نادرست و شیوه‌های تجاری ناعادلانه و فریبنده» شکایت کردند.

براساس این پرونده گفته شده که دست اندرکاران برنامه ریزی این کنسرت هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر این که کنسرت‌ها قرار است خیلی دیرتر از زمان تعیین شده بر روی بلیت ها شروع شود، منتشر نکرده بودند.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا