آخرین خبرهاحوادثخبر داغ

لاشه هواپیمای آموزشی سانحه دیده در ساوجبلاغ کشف شد

لاشهمدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز اعلام کرد که امدادگران هلال احمر البرز با یک فروند بالگرد هوایی لاشه هواپیمای آموزشی سانحه دیده در شهرستان ساوجبلاغ را کشف کردند .

” محمد باقر خلفی” روز چهارشنبه اظهار کرد: تیم جستجو و نجات با یک فروند بالگرد برای جستجوی هوایی لاشه هواپیمای آموزشی سانحه دیده در شهرستان ساوجبلاغ لحظاتی پیش به پرواز درآمد و تکه هایی از لاشه هواپیما ساقط شده را در منطقه سفیدارک ساوجبلاغ مشاهده کردند.

وی گفت: امدادگران به صورت پیاده در حال اعزام به محل حادثه هستند.

وی بیان کرد: یک فروند هواپیمای پایپر ۲۸ آموزشی در شهرستان ساوجبلاغ این استان بعد از ظهر روز گذشته از صفحه رادار مرکز کنترل هواپیمایی خارج شد.

وی اضافه کرد: هفت تیم امدادی و یک تیم سگ های زنده یاب به محل حادثه اعزام و از زمان حادثه تاکنون در جستجوی یافتن سرنشینان هواپیما و لاشه آن هستند.

وی بیان کرد: همچنین ستاد ویژه جستجو و نجات حادثه سقوط هواپیمای آموزشی در شهرستان ساوجبلاغ با حضور مدیر کل بررسی سانحه های هوایی سازمان هواپیمایی کشوری ، مدیریت بحران استانداری البرز ، هلال احمر و معاونت هوانوردی سازمان هواپیمایی تشکیل شده تا تمهیدات ویژه برای یافتن سرنشینان این هواپیما اتخاذ شود.

امید هاشمیان خلبان و علی فراهانی دانشجوی حاضر در هواپیمای آموزشی پایپر سانحه دیده در منطقه شهرستان ساوجبلاغ بودند.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا