آخرین خبرهااقتصادیخبر داغ

مرزبانی: یک متهم اقتصادی تحت تعقیب در مرز ایران و ترکیه دستگیر شد

متهم اقتصادی فرمانده مرزبانی فراجا از دستگیری یک متهم اقتصادی تحت تعقیب از سوی مرزبانان خبر داد. سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی به هویت معلوم که به اتهام کلاهبرداری و پولشویی در پوشش شرکت تولید قطعات کامپیوتری تحت تعقیب پلیس و محاکم قضایی قرار گرفته بود، روز گذشته توسط  پلیس کشور ترکیه به همراه ۳۷ نفر دیگر به کشور بازگردانده شد.

فرمانده مرزبانی فراجا از دستگیری یک متهم اقتصادی تحت تعقیب از سوی مرزبانان خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی به هویت معلوم که به اتهام کلاهبرداری و پولشویی در پوشش شرکت تولید قطعات کامپیوتری تحت تعقیب پلیس و محاکم قضایی قرار گرفته بود، روز گذشته توسط  پلیس کشور ترکیه به همراه ۳۷ نفر دیگر به کشور بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه هوشیاری مرزبانان سبب شناسایی و دستگیری این متهم اقتصادی شد، گفت: این ۳۷ نفر برای بازگشت به کشور از سوی پلیس ترکیه به مرزبانان در استان آذربایجان غربی تحویل داده شدند، مرزبانان نیز در حین کنترل مدارک این ۳۷ نفر متوجه شدند که یکی از آنان همان مفسد اقتصادی تحت تعقیب است.

فرمانده مرزبانی فراجا افزود: برای این فرد پرونده‌ای از قبل تشکیل شده بود در ادامه نیز هماهنگی‌های لازم انجام شد و متهم به دستگاه قضا تحویل شد تا به جرمش رسیدگی شود

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا