آخرین خبرهااسلایدربین المللخبر داغ

حمله به مقر الحشد الشعبی در بغداد / المیادین: یکی از رهبران جنبش نُجَباء و دستیارش شهید شده‌اند

الحشد الشعبیمنابع خبری عراقی از شنیده شدن صدای انفجار و حمله به یکی از مقرهای الحشدالشعبی در داخل مجموعه وزارت کشور عراق واقع در شرق بغداد خبر می‌دهند. المیادین می گوید اطلاعات اولیه حاکی از آن است که یکی از رهبران جنبش نُجَباء و دستیارش در نتیجه هدف قرار دادن مقر نیروهای حشد الشعبی در بغداد، شهید شده اند.

یکی از مقرهای الحشدالشعبی در بغداد ظهر امروز هدف قرار گرفت که این حمله تاکنون تعدادی شهید و زخمی در پی داشته است.

به گزارش تدبیرشرق، منابع عراقی ظهر امروز (پنج‌شنبه) از شنیده شدن صدای مهیب انفجار در شرق بغداد خبر دادند و پس از آن رسانه‌ها اعلام کردند که مقر الحشد الشعبی در خیابان «فلسطین» بغداد هدف حمله قرار گرفته است.

این مقر مربوط به تیپ ۱۲ الحشد الشعبی است و داخل مجموعه وزارت کشور عراق قرار دارد و گفته می‌شود که تاکنون دو تن از فرماندهان الحشد الشعبی به شهادت رسیده‌اند.

یک منبع پلیس عراق نیز به خبرگزاری رویترز گفت که در این انفجار دو نفر به شهادت رسیده و پنج  نفر دیگر زخمی شده‌اند. یک منبع الحشد الشعبی نیز در گفت‌و‌گو با شبکه الجزیره، گفت که به احتمال زیاد آمریکا عامل این حمله است.

المیادین: یکی از رهبران جنبش نُجَباء و دستیارش شهید شده‌اند
المیادین می گوید اطلاعات اولیه حاکی از آن است که یکی از رهبران جنبش نُجَباء و دستیارش در نتیجه هدف قرار دادن مقر نیروهای حشد الشعبی در بغداد، شهید شده اند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا