آخرین خبرهااستان ها

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش گیلان؛ آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس ابتدایی گیلان بعد از ۶ سال!

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در دبستان دخترانه شهید قلی ارشادی لمر بخش اسالم تالش توزیع شیر رایگان در مدارس ابتدایی گیلان بعد از وقفه ای شش ساله آغاز شد.

به گزارش تدبیرشرق، محمد حسین رمضانی در سفر به تالش با حضور در دبستان شهید قلی ارشادی با اشاره به اهمیت شیر در سبد غذایی دانش آموزان اظهار داشت: تغذیه مناسب دانش آموزان از دغدغه‌ی اصلی آموزش و پرورش است در راستای حمایت از تغذیه مناسب دانش آموزان شیر رایگان در مدارس توزیع می‌شود.

وی افزود: با برنامه ریزی‌هایی که انجام دادیم امکان توزیع رایگان شیر دو نوبت فعلا در مدارس ابتدائی روستایی و عشایری گیلان فراهم شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: براساس تفاهمنامه با یکی از شرکت‌های تولید فرآورده‌های لبنی در آغاز فرآیند توزیع شیر ۲۰۰ هزار پاکت شیر استریلیزه و ۱۵۰ هزار پاستوریزه اجرایی می‌شود و با شرکت‌های مختلف در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم کل جامعه هدف را پوشش بدهیم.

وی با تأکید بر اهمیت توزیع شیر سالم در مدارس گفت: بر طبق با قرارداد شرکت لبنی موظف است تمام مجوزهای لازم شامل: پروانه تولید و بهره برداری از سازمان غذا و دارو و همچنین مجوز حمل و نقل و صلاحیت عوامل محیطی را از معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا