آخرین خبرهافرهنگی و هنریملی

آیا «گناه فرشته» می‌تواند «پوست شیر ۲» شود؟

سریال «گناه فرشته» اولین ساخته حامد عنقا در مقام کارگردان قرار است از اولین روز زمستان در فیلیمو پخش شود.

به گزارش تدبیرشرق، آنطور که از پخش اولین تصاویر سریال «گناه فرشته» پیدا است شهاب حسینی در نقش یک وکیل دادگستری در سریال حضور دارد و نقش‌محوری سریال عنقا را بازی می‌کند.

شهاب حسینی سومین تجربه بازی در نمایش خانگی را پشت‌سر می‌گذارد و دو تجربه قبلی او جزو آثار پربیننده و موفق نمایش خانگی بودند. «شهرزاد» روایتی تاریخی از زندگی عاشقانه یک زوج بود که با دخالت بزرگ خانواده به چالش کشیده می‌شود؛ اما حضور شهاب حسینی در «پوست شیر» در مقام یک پلیس دایره جنایی که پرونده‌های قتل را پیگیری می‌کند تصویر متفاوتی از او را به مخاطب نشان داد.

حسینی اگرچه پیش از آن و در دوران جوانی در سریال «پلیس جوان» نقش پلیس را بازی کرده بود اما نقش سرگرد محب مشکات اوج هنرنمایی او در قامت مردی زخم دیده بود که در رصد پرونده قتل دختر نعیم(هادی حجازی‌فر) در کنار مظلوم قرار گرفته بود.

حالا شهاب حسینی در سریال «گناه فرشته» در نقش یک وکیل دادگستری از لحاظ مختصات نقش و آفرینش آن باز هم در قامت مردی ایستاده است که می‌خواهد از حق و حقیقت دفاع کند.

«گناه فرشته» که درباره ماجرای اتهام به دختری بی‌گناه به نام فرشته است از این جهت می‌تواند مانند سریال پوست شیر جذاب باشد که دو سوی خیر و شر و نبرد بی پایان آن‌ها باز هم در کشاکش قانون شکل می‌گیرد.

باید دید حامد عنقا در کنجکاوی‌برانگیزترین سریال سال نمایش خانگی می‌خواهد چگونه تجربه اول خودش در ساخت سریال را به بهترین اثر کارنامه‌اش تبدیل کند؟ جایی که مخاطب امروز نمایش خانگی با تماشای آثار درام جنایی همچون پوست شیر، زخم کاری و مرداب حسابی روی خط جنایت و کش‌مکش‌های دراماتیک آن قدم می‌زند و دیدن یک اثر جدید باید بالاتر از استانداردهای فعلی باشد تا او را مجاب به تماشا کند.

فعلا که حضور شهاب حسینی برگ برنده این سریال است و در کنار چهره‌های دیگری چون امیر آقایی و لادن مستوفی ترکیب جذاب و متفاوتی را برای عرضه در چنته دارد.

/برنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا