آخرین خبرهااسلایدراقتصادیخبر داغ

عضو کمیسیون صنایع مجلس: مردم می‌توانند خودرو‌های کارکرده وارد کنند

خودروهای کارکردهلطف الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ما اعتقادی به تامین بودجه از سوی بانک مرکزی برای واردات خودرو‌های کارکرده نداریم. همین که مردم را آزاد گذاشته و در چهارچوب یک آئین نامه افراد بتوانند خودرو وارد کنند، واردات انجام خواهد شد. مردم خودشان وارد و توزیع می‌کنند.

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که واردات خودرو‌های کارکرده لزوما نیاز به تامین ارز از سوی دولت ندارد، لازم نیست که در بودجه سال آتی دیده شود.

به گزارش ایسنا، لطف الله سیاهکلی با اشاره به گمانه زنی‌ها در خصوص حذف واردات خودرو‌های کارکرده از لایحه بودجه ۱۴۰۳، بیان کرد: واردات خودرو‌های کارکرده اکنون به تصویب مجلس رسیده است و برای اجرا نیز لزومی ندارد که در لایحه بودجه ۱۴۰۳ آورده شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه واردات خودرو‌های کارکرده نیازمند بودجه دولتی نیست فلذا حتما نباید در بودجه آورده شود، اظهار کرد: ما اعتقادی به تامین بودجه از سوی بانک مرکزی برای واردات خودرو‌های کارکرده نداریم. همین که مردم را آزاد گذاشته و در چهارچوب یک آئین نامه افراد بتوانند خودرو وارد کنند، واردات انجام خواهد شد. مردم خودشان وارد و توزیع می‌کنند.

سیاهکلی تصریح کرد: برای واردات خودرو‌های نو لازم است در بودجه مصوبه داشته باشیم تا منابع ارزی برای واردات خودرو‌های نو پیش بینی شود.

/فرارو

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا