آخرین خبرهااستان هاچشم‌انداز توسعه

کلاچای در مسیر توسعه/ آغاز عملیات اجرایی یکی از زیباترین پارک‌های ساحلی در نوار ساحلی شهر کلاچای/ کاری بزرگ به همت شهرداری و شورای اسلامی

به گزارش تدبیرشرق، شهردار کلاچای از آغاز عملیات اجرایی ساخت پارک شهدای سلامت  واقع در انتهای بلوار شهیده سلامت نرجس خانعلی زاده این شهر خبر داد.

مهدی رشاد روز پنج شنبه با بیان اینکه این پروژه پس از انجام روند فرآیندهای قانونی آغاز شده، گفت:
وسعت اجرای پروژه را به متراژ تقریبی یک هزار و ۵۰۰ متر مربع اعلام و اضافه کرد: اجرای دیوار حایل به جهت تثبیت بخشی ضلع جنوبی پارک به متراژ تقریبی ۳۰۰ متر طول و ایجاد فرش موزائیک به جهت تفرجگاه و پیاده راه ساکنین منطقه یاد شده در فرایند پروژه منظور و لحاظ شده است وی ادامه داد برای کل نوار ساحلی شهر برنامه های ویژه داریم.

به گفته رشاد، در فرایند اجرای پروژه #پیست_اسکیت_کودکان #دوچرخه_سواری #پارک_بازی_کودک #ست_بازی_کودکان #ست_ورزشی #سیستم_روشنایی #نشیمنگاه و #پیاده_راه پیش بینی و لحاظ شده است.

مدیر اجرایی شهر کلاچای یادآور شد:
از آنجایی که ساکنین ضلع شرقی شهر از چنین امکاناتی (پارک) محروم بودند لذا به منظور ایجاد شور و نشاط و افزایش رضایتمندی شهروندان، شهرداری و شورا را بر آن داشت تا این پروژه در این منطقه اجرایی و عملیاتی شود.

شهردار کلاچای با تاکید بر این مطلب که شهرداری و شورا فقط وعده و وعید نمی دهد بلکه به #وعده_ای که می دهد به آن #مقید و #پایبند است تصریح کرد:
نمونه بارز آن اجرای پروژه #کلنگ_زنی_پارک_سلامت که با حضور مسئولان و خانواده‌های معزز شهدا بویژه خانواده #شهیده_نرجس_خانعلی زاده بود که به زمین زده شد و هم اکنون در مرحله اجرایی قرار گرفته است، ضمن اینکه در مورد #پروژه_استخر نیز همواره مصمم به انجام آن خواهیم بود و تردیدی در اجرا و بهره برداری از آن نداریم.

وی اجرای پروژه مذکور را در راستای عمل به تحقق وعده ها بر شمرد و تصریح کرد: بزودی ساخت استخر نیز اجرایی و عملیاتی می شود.

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا