آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

معاون رئیس‌جمهور: متروپل آبادان تخریب می‌شود/ قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار پروژه شد

متروپلصولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه بقایای ساختمان متروپل آبادان پس از آواربرداری کامل تخریب می‌شود، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار پروژه شد. او تصریح کرد: مجوز‌های لازم در خصوص تخریب و تثبیت سازه متروپل پیش‌بینی شده است. او گفت: عملیات آواربرداری در متروپل با تدبیر پیش می‌رود و قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) به‌عنوان پیمانکار وارد عمل می‌شود و دیگر دستگاه‌های اجرایی نیز با تمام ظرفیت به میدان آمدند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه بقایای ساختمان متروپل آبادان پس از آواربرداری کامل تخریب می‌شود، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار پروژه شد.

به گزارش تدبیرشرق، سیدصولت مرتضوی صبح امروز در بدو ورود به آبادان، با حضور در خیابان امیرکبیر (امیری) آبادان از آخرین وضعیت روند آواربرداری حادثه متروپل بازدید کرد.

وی با تسلیت به خانواده‌های داغ‌دیده حادثه متروپل اظهار داشت: حادثه متروپل حادثه خیلی تلخی بود که تاکنون پیکر‌های ۳۸ نفر از هموطنان از زیر آوار خارج شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات آواربرداری از متروپل تعطیل شدنی نیست و همه دستگاه‌ها با امکانات موجود پای‌کارند و تا زمان اعلام پایان کار از سوی مسئولان استان خوزستان عملیات آواربرداری در متروپل ادامه دارد، تصریح کرد: مجوز‌های لازم در خصوص تخریب و تثبیت سازه متروپل پیش‌بینی شده است.

وی با اعلام اینکه عملیات آواربرداری در متروپل با تدبیر پیش می‌رود و قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) به‌عنوان پیمانکار وارد عمل می‌شود و دیگر دستگاه‌های اجرایی نیز با تمام ظرفیت به میدان آمدند، تأکید کرد: در سفر رئیس جمهور به آبادان و بازدید از محل حادثه متروپل دستورات لازم صادر شده است.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا