آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

دادستان لنگرود تاکید کرد؛ تکذیب تشکیل پرونده برای خواننده سرود “سلام فرمانده” | دستور شناسایی عوامل انتشار اکاذیب

اکاذیبدادستان عمومی و انقلاب لنگرود گفت: سرود «سلام فرمانده» یک محصول فرهنگی منحصر به فردی است که از عمق جان مردمان این سرزمین خصوصا جوانان و نوجوانان نشات گرفته است.

سید هاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود شایعات منتشر شده در رسانه‌های معاند علیه ابوذر روحی را تکذیب کرد.

سید هاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود با بیان اینکه سرود «سلام فرمانده» یک محصول فرهنگی منحصر به فردی است که از عمق جان مردمان این سرزمین خصوصا جوانان و نوجوانان نشات گرفته است، اظهار داشت: اجرای این سرود در سراسر کشور و حتی در برخی کشورهای جهان، دشمنان این ملت خاصه رسانه‌های بیگانه را به خشم آورده و با وارد نمودن اتهام ناروا و به دور از واقعیت به انسان شریف و متدین و انقلابی و ولایی آقای ابوذر روحی، در صدد کاهش و بی‌اثر نمودن این اثر فرهنگی برآمدند.

وی با تاکید بر اینکه چنین اتهامی به این مداح معروف از اساس کذب است و پرونده‌ای در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود در این خصوص تشکیل نشده است افزود: استقبال کودکان و نوجوانان از این رویداد فرهنگی موجب سردرگمی و عصبانیت منافقین داخلی و خارجی شده و آقای روحی با مقبولیتی که در میان مردم عزیز استان گیلان داشته بزرگ‌ترین ضربه را با کار جهادی و انقلابی خود به جبهه دشمنان انقلاب و نظام وارد نموده است.

دادستان لنگرود در پایان خاطر نشان کرد: دستور شناسایی عوامل انتشار اکاذیب به مراجع مربوطه صادر شده و این افراد به زودی شناسایی شده و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا