آخرین خبرهااستان هااسلایدرخبر داغ

تبادل نظر با شخصیتهای ملی و استانی برای حل معضل سراوان

معضل سراوانمدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کودآلی کرمانشاه ضمن بازدید از کارخانه کود آلی گیلان برای کمک، انتقال تجربه و تبادل نظر با شهرداری رشت در حوزه مدیریت زباله و پسماند اعلام آمادگی کرد.

به گزارش تدبیرشرق, صبح امروز شنبه سوم اردیبهشت ۱۴۰۱ دکتر هایده شیرزادی کارآفرین، فعال محیط زیست، موسس و مدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کودآلی کرمانشاه از شرکت کودآلی گیلان بازدید به عمل آورده و به جهت انتقال تجربیات، تبادل نظر و کمک به اجرای برنامه‌های پسماند شهرداری رشت اعلام آمادگی کرد.

همچنین در راستای حل معضل سراوان جلسه‌ای نیز با حضور دکتر رازی مدیرکل هماهنگی امور عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس، سید امیر حسین علوی شهردار رشت و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری رشت برگزار شد.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم بودجه در نظر گرفته شده جهت مدیریت پسماند استان را در لایحه بودجه سالجاری مجلس شورای اسلامی افزایش دهیم.

گفتنی است مواردی از قبیل نصب خط سه شهاب خودرو بعد از تعیین تکلیف در سوله B، نصب خط ۴ بعد از توافق با شرکت بازیافت مواد و تولید کود آلی کرمانشاه، پیشنهاد ایجاد یک خط جدید جهت خرید برای شهرداری رشت، احداث هر چه سریعتر سوله  جهت تخمیر کود و خرید ویندرو آلمانی از محل اعتبار TTSبخشی از نتایج جلسه مذکور بود.

/rasht.ir

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا