آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

تماس تلفنی حسن روحانی با هادی خانیکی

تماس تلفنیحسن روحانی در تماس تلفنی با هادی خانیکی با قدردانی از خدمات و تلاش ها فعالیت‌های وی در حوزه علم و دانشگاه و فضای اجتماعی کشور او را سرمایه ای بزرگ برای دانشگاه و کنش گری اجتماعی دانست. اواخر هفته گذشته دکتر هادی خانیکی از ابتلا به سرطان پانکراس و بستری بودن در یکی از بیمارستان های تهران خبر داد و گفت که مراحل شیمی‌ درمانی را آغاز کرده است.

رئیس دولت های یازدهم و دوازهم در تماس تلفنی با هادی خانیکی، برای وی آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

حسن روحانی در تماس تلفنی با هادی خانیکی با قدردانی از خدمات و تلاش ها فعالیت‌های وی در حوزه علم و دانشگاه و فضای اجتماعی کشور او را سرمایه ای بزرگ برای دانشگاه و کنش گری اجتماعی دانست.

اواخر هفته گذشته هادی خانیکی از ابتلا به سرطان پانکراس و بستری بودن در یکی از بیمارستان های تهران خبر داد و گفت که مراحل شیمی‌ درمانی را آغاز کرده است.

حسن روحانی همچنین با تجلیل از سلوک و اخلاق این استاد دانشگاه در گفت وگو و کنشگری میان همه گرایش های اجتماعی و دانشگاهی تاکید کرد که تلاش های شما برای گفت وگو میان طیف‌های مختلف اجتماعی و حل معظلات جامعه از مسیر گفت وگو فراموش ناشدنی است.

رئیس دولت یازدهم و دوازدهم با آرزوی سلامتی و تندرستی برای هادی خانیکی ابراز امیدواری کرد که وی همچون گذشته با امید و صبوری از این مرحله با صبوری و سلامتی عبور کند.

هادی خانdکی نیز در این تماس با تشکر از تماس حسن روحانی توضیحاتی درباره روند بیماری و درمان خود ارایه کرد.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا