آخرین خبرهااسلایدربین المللخبر داغ

حمله سایبری یک گروه عراقی به اسرائیل / شبکه ۹ تلویزیون اسرائیل از دسترس خارج شد / توقف سایت فرودگاه بن گوریون تل آویو

اسرائیلحمله گسترده سایبری به وب سایت‌ها و سرورهای اسرائیل موجب توقف سایت فرودگاه بن گوریون در تل آویو شد. این حمله دومین حمله سایبری متوالی به پایگاه ها و رسانه های اسرائیل از خاک عراق محسوب می شود.

منابع خبری عراق چهارشنبه شب گزارش دادند: حمله سایبری گسترده به وب‌سایت‌ها و سرورهای رژیم صهیونیستی برای دومین روز متوالی از خاک عراق باعث توقف سایت فرودگاه بن گوریون در تل آویو شد.

پایگاه خبری عراقی صابرین نیوز هم گزارش داد که صهیونیست ها به این حمله سایبری اعتراف کرده اند.

صابرین نیوز نوشت: سخنگوی سازمان فرودگاه های رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در دقایق اخیر سایت سازمان فرودگاه ها مورد حمله قرار گرفته است.

این حمله دومین حمله سایبری متوالی به پایگاه ها و رسانه های رژیم صهیونیستی از خاک عراق محسوب می شود.

حمله گسترده بامداد چهارشنبه هکرهای عراقی به پایگاه‌ها و رسانه‌های رژیم صهیونیستی هم این پایگاه‌ها از جمله شبکه تلویزیونی رسمی اسرائیل (شبکه ۹) را از دسترس خارج کرد.

بامداد چهارشنبه گروه های مقاومت عراقی در شبکه های اجتماعی اعلام کردند که این حملات گسترده را هکرها به پایگاه های اینترنتی رژیم صهیونیستی و تعدادی از پایگاه های رسمی اسرائیلی آغاز کردند.

شعارهای «لبیک یا قدس»، «یالثارات الحسین»، «لبیک یا حاج قاسم» و «لبیک یا ابومهدی» همراه با این عملیات هکری در شبکه های اجتماعی عراقی منتشر شد.

برخی منابع اسرائیلی نیز اذعان کردند که حملات گسترده به پایگاه های اینترنتی رسمی و رسانه ای این رژیم در مقیاسی بی سابقه رخ داده است. شبکه ۹ تلویزیون رژیم صهیونیستی، شبکه ۱۱ اسرائیل و شبکه «کن» سه پایگاه رسانه ای مهم اسرائیلی است که اکنون از دسترس خارج شده است.

گفته می شود گروه هکری عراقی به نام «فریق الطاهره» این عملیات وسیع را انجام داده است.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا