آخرین خبرهااستان هااسلایدرخبر داغ

مجموعه نیلوفر آبی در بستر تالاب بین المللی انزلی تخریب می شود

نیلوفر آبیمجموعه اقامتی و رستوران نیلوفر آبی که در بستر تالاب انزلی ایجاد شده بود امروز با حکم دستگاه قضایی رفع تصرف شد.

به گزارش تدبیرشرق, نقل از صداوسیما؛ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به اجرای حکم رفع تصرف سازه‌های غیر مجاز مجموعه نیلوفر آبی که در بستر تالاب بین‌المللی انزلی ایجاد شده بود گفت: این مجموعه شامل رستوران و واحد‌های اقامتی است که در سالیان گذشته با فریب سرمایه گذار و به صورت غیر مجاز در بستر تالاب بین‌المللی انزلی ایجاد شده بود و با پیگیری دستگاه قضایی دستور قلع و قمع این مجموعه و آزادسازی بستر تالاب صادر شد.

احمد آقایی با بیان اینکه این ارزش این مجموعه بیش از ۵۰ میلیارد تومان است گفت: با تصمیم رئیس کل دادگستری گیلان ۴ روز فرصت جمع آوری و قلع و قمع به مالک مجموعه داده شد و در پایان ۴ روز کارشناسان دادگستری بررسی‌های لازم را انجام داده و عرصه رفع تصرف شده را به مالک اصلی یعنی شرکت آب منطقه‌ای گیلان واگذار خواهد کرد.

وی افزود: دستگاه قضایی بدون تعارف با متصرفان بستر تالاب برخورد خواهد کرد و توصیه می‌شود متصرفان پیش از مراجعه دستگاه قضایی رفع تصرفات را انجام دهند.

/گیل خبر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا