آخرین خبرهااستان هااسلایدر

خیر مقدم به نماینده ی لنگرود با عنوان ” بازدید میدانی از مزار شهداء و قبرستان !

برکناری عامل نصب بنر خیر مقدم توسط شهرداری و انتصاب او بعنوان مشاور فرهنگی و مذهبی پرویز محمد نژاد …

به گزارش اختصاصی تدبیرشرق، این روزها پرویز محمد نژاد نماینده ی مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ، بعنوان نماینده جریان اصولگرا در انتخابات سال ۹۸ ، نام لنگرود را تحت الشعاع اقدامات عجیب خود قرار داده است .
هنوز حواشی ماجرای اهداء سبد کالا با اتکت نام این نماینده مجلس در روستاهای شهرستان لنگرود به پایان نرسیده بود که اخیرا شهروندان لنگرودی با انتشار بنر خیر مقدم به نماینده مجلس بابت حضورش در آرامستان این شهر ، واکنش نشان دادند .

این واکنش ها تا جایی پیش رفت که شهرداری لنگرود عامل این اقدام را از مدیریت آرامستان برکنار نمود اما او بلافاصله طی حکمی از سوی نماینده ی مجلس به عنوان مشاور فرهنگی – مذهبی محمد نژاد منصوب شد .!

واکاوی این اخبار تاسف برانگیز در شهرستان لنگرود که در گذشته ای نه چندان دور با مصاحبه ها و نطق های آتشین نماینده ی پیشینش در صدا و سیما و در سطح ملی مطرح بود موجبات تاسف و تاثر سیاسیون این شهرستان را در پی داشته اما آیا این آخرین رخدادی است که می تواند به عنوان سوژه ی خبری ! در سطح ملی مطرح گردد ؟ و آیا دفتر این نماینده مجلس و شخص ایشان برای پایان دادن به حواشی صورت پذیرفته تمایلی داشته و اراده ای نشان خواهد داد ؟

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا