آخرین خبرهااسلایدراقتصادیخبر داغ

بازدید فرماندار رشت از آرش مارکت زیباکنار/ از سرمایه گذاری بخش خصوصی قاطعانه حمایت می‌کنیم

بازدیدبه گزارش تدبیرشرق, دکتر حمید رضا امام پناهی با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی و بخشدار لشت نشاء، از روند اجرایی فاز یک پروژه آرش مارکت در منطقه زیبا کنار بازدید کرد.

فرماندار در حاشیه این بازدید با بیان اینکه ما خودمان را موظف به حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی می بینیم، افزود: امیدواریم با پیگیری و رفع مشکلات سرمایه گذران فعال بخش خصوصی در سطح شهرستان بتوانیم سرعت کارشان را تسریع نمایم.
نماینده عالی دولت در مرکز استان بر ضرورت برخورد مناسب مدیران و دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: نباید اجازه دهیم سرمایه‌ها به‌ راحتی از شهرستان و استان خارج شوند بلکه باید تمام توان خود را برای جذب و شکوفائی آن‌ها را بکار بگیریم.
امام پناهی با اشاره به اینکه با افتتاح فاز اول پروژه آرش مارکت ۲۰۰ نفر در این مجموعه به صورت مستقیم به مشغول کار می شوند، افزود: توسعه هر جامعه، تولید و رونق اقتصاد است، چنانچه خدمات زیادی در جامعه ای صورت گیرد در صورت عدم حمایت از تولید، گویی هیچ خدماتی انجام نیافته است.
گفتنی است که فاز اول پروژه بزرگ آرش مارکت زیباکنار با ۲۰۰ نفر اشتغال زایی مستقیم جمعه هفته پیش رو به بهره برداری خواهد رسید.
آرش مارکت یکی از پروژه های تجاری هلدینگ آرش منطقه آزاد انزلی است که پروژه بزرگ آرش مال این مجموعه نیز در فاز تجارت و گردشگری این منطقه در حال ساخت می باشد.
این هلدینگ پروژه های اشتغال زای خود را با سرمایه شخصی و سرمایه گذاران و بدون دریافت تسهیلات دولتی در حال انجام است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا