آخرین خبرهااستان هاخبر داغ

لاهیجان قطب درمانی شرق گیلان است/ راه‌اندازی بخش دیالیز و مرکز جامع سوختگی در لاهیجان

قطب درمانیرئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه لاهیجان قطب درمانی شرق گیلان است، گفت: این شهرستان علاوه بر مردم شرق استان به بیماران غرب مازندران نیز ارائه خدمت می‌کند و می‌توان مرکز دیالیز و مرکز جامع سوختگی را در آن راه‌اندازی کرد.

به گزارش تدبیرشرق، ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ظهر امروز در شورای اداری لاهیجان با تقدیر از زحمات نیروهای مسلح، اظهار کرد: نیروهای مسلح در بحران‌های سیل، زلزله و … در کنار مردم هستند و همیشه مردم از وجود این نیروهای خدوم، بهره‌مند شده‌اند.

وی با اشاره به عقب‌ماندگی‌های گیلان در بخش‌های مختلف توسعه، افزود: گیلان نه‌تنها در بخش‌های مختلف نسبت به بسیاری از استان هاعقب بوده بلکه از مواهب طبیعی نیز بهره‌ای کافی را نبرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ضعف‌های زیرساختی در حوزه سلامت استان، گفت: حوزه بهداشت و درمان گیلان از مهم‌ترین بخش‌های عقب‌مانده در استان بوده که تاکنون رشد فزاینده‌ای را به خود به‌ویژه با همکاری ارتش دیده است.

دکتر سالاری با اشاره به برخی از پروژه‌های توسعه در گیلان با همکاری ارتش، خاطرنشان کرد: یک بیمارستان تنفسی، بخش‌های توسعه اورژانس در فومن، بهسازی مرکز جامع سلامت در شهر ماکلوان و چندین طرح توسعه در لاهیجان به همت ارتش افتتاح و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

وی با اشاره به قطب درمانی شرق گیلان در لاهیجان، افزود: این شهرستان نه‌تنها برای بیماران شرق گیلانی بلکه به مردم غرب استان مازندران نیز خدمات ارائه می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نیازمندی‌های لاهیجان به توسعه خدمات حوزه سلامت، گفت: در این شهرستان نیازمند بخش دیالیز، مرکز جامع درمان سوختگی و دیگر بخش‌های درمانی هستیم که امید است باهمت جهادی ارتش به ثمر برسد.

دکتر سالاری همچنین بر لزوم راه‌اندازی یک داروخانه شبانه‌روزی و مرجع در لاهیجان در آینده نزدیک خبر داد

/فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا