آخرین خبرهااستان هااسلایدرخبر داغ

نماینده مردم رودسر و املش خبر داد: دیدار مجامع نمایندگان سه استان شمالی با رئیس‌جمهور درباره معضلات و مشکلات

مجامع نمایندگانمحمد صفری ملک میان از دیدار مجامع سه استان شمالی با رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در این نشست چالش‌ها و مشکلات استان‌ها احصا شده و جهت حل آن‌ها از رئیس‌جمهور کمک خواسته می‌شود.

به گزارش تدبیرشرق, محمد صفری ملک میان در گفتگو با تیتر گیلان از برگزاری نشستی با حضور رئیس‌جمهوری خبر داد و اظهار کرد: پنجشنبه هفته جاری مجامع نمایندگان سه استان گیلان، مازندران و گلستان با رئیس‌جمهوری در دفتر آیت‌الله رئیسی، نشستی را برگزار خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات استان گیلان برای طرح و پیگیری احصا شده، افزود: در این نشست در خصوص مشکلات و معضلات احصا شده سه استان شمال کشور بحث و تبادل‌نظر خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه مجموع چالش‌ها و راهکارهای برون‌رفت استان از معضلات و چالش‌ها تهیه و تدوین‌شده، گفت: این مجموعه آماده‌شده تقدیم رئیس‌جمهور می‌شود تا برای حل این مشکلات دستوراتی ارائه شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه بسیاری از مشکلات استان‌های شمالی تنها با مساعدت و نگاه مثبت شخص رئیس‌جمهور رفع خواهند شد، تصریح کرد: امیدواریم هم در حوزه تأمین منابع مالی و هم در دیگر حوزه‌ها از ظرفیت کلان رئیس‌جمهور در رفع چالش‌ها و مشکلات استان‌های شمالی ازجمله گیلان استفاده شود.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا