آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

فرماندار لاهیجان در جلسه شورای اداری؛ در انتخابات ۱۴۰۰، مردم خالق اثری دیگر در تاریخ ایران خواهند بود

انتخابات ۱۴۰۰محمودی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا با پمپاژ یاس و ناامیدی مردم را دلسرد کند، گفت: ایجاد نا امنی از مهمترین سیاست های دشمن است.

یونس محمودی در نشست شورای اداری شهرستان لاهیجان اظهار داشت: اولویت در موضوع تحقق سیاست‌های حاکمیتی امنیت است.

وی وفاق و همدلی میان قوای سه‌گانه نظام را عامل موفقیت در زمینه‌های مختلف دانست و گفت: یکی از اتفاقات و عناصر مهم کشور جمهوری اسلامی ایران در سال جدید، روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و برگزاری انتخابات است.

نماینده عالی دولت در لاهیجان با بیان اینکه مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، مشارکتی فعالانه خواهند داشت، خاطر نشان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰، مردم خالق اثری دیگر در تاریخ ایران خواهند بود و دشمنان را مایوس و ناامید خواهند کرد.

محمودی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا با پمپاژ یاس و ناامیدی مردم را دلسرد کند، گفت: ایجاد نا امنی از مهمترین سیاست‌های دشمن است.

وی به وضعیت بسیار خطرناک و شیب رو به بالای ابتلا به کرونا در لاهیجان گفت: امیدواریم تا با همکاری مردم در آستانه ماه مبارک رمضان بر این بیماری فائق آییم.

فرماندار لاهیجان به رتبه دوم لاهیجان در ایجاد اشتغال در سطح استان گیلان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: با همت مدیران دستگاه‌های اجرایی، شهرستان لاهیجان موفق به انجام ۲۳۲ درصد بیشتر از تعهدات خود گردید.

محمودی به موئلفه‌های اصلی برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: بی‌طرفی هیات‌های اجرایی، نظارت و شورای تامین و مدیران شهرستانی در انتخابات یک اصل است.

وی با اشاره به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی در انتخابات، اذعان داشت: بررسی صلاحیت‌های داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دستور کار و در حال انجام است.

فرماندار لاهیجان خاطر نشان کرد: نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا نیز تا یکشنبه ۲۲ فروردین ادامه دارد.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا