آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب از ماموریت‌های اصلی دستگاه تعلیم و تربیت است

عفاف و حجاب

در پی دریافت گزارشی از برخورد با یکی از شرکت کنندگان هشتمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور؛ اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

درپی شکایت یکی از داوطلبان هشتمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند؛ آزمون یاد شده توسط «سازمان سنجش» در چند مدرسه از شهرستان‌های استان، با همکاری عوامل اجرایی آن مدارس در روزهای پنج شنبه وجمعه (مورخ ۱۱ و ۱۲ دی ماه ۱۳۹۹) برگزار گردید که در یکی از حوزه‌های برگزاری، با هدف حفاظت و امنیت آزمون، تذکری از سوی مدیر حوزه به یکی از شرکت کنندگان داده شد. پس از دریافت گزارش، موضوع از سوی اداره ارزیابی عملکرد و بازرسی اداره کل آموزش و پرورش استان در دست بررسی است و در صورت اثبات تخلف، بدون تردید با متخلف برابر با قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.

لذا ضمن تقدیر و تشکر از همه‌ی دلسوزان و علاقمندان به ارزش‌های اسلامی به ویژه حجاب برتر؛ از آنجایی که موضوع مطرح شده یکی از ماموریت‌های مهم دستگاه بزرگ تعلیم وتربیت است و از سوی قاطبه‌ی همکاران ما، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به ویژه «حجاب برتر» در بین دانش آموزان مجدانه و صادقانه پیگیری می‌شود؛ این اداره کل بر خود فرض می‌داند موضوع مذکور را با دقت و حساسیت ویژه‌ای بررسی نماید.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا