آخرین خبرهااجتماعیملی

«پایتخت» همچنان برگ برنده تلویزیون است

تدبیرشرق/بر اساس آخرین نظرسنجی انجام شده در صداوسیما، «پایتخت» همچنان پربیننده‌ترین سریال تکراری تلویزیون است که از برخی مجموعه‌های تازه هم مخاطب بیشتری دارد.

بر اساس نظرسنجی تازه مرکز تحقیقات صدا و سیما، ۷۷٫۳ درصد مردم، بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند. در این نظرسنجی، تلویزیون اعتراف کرده است بازپخش «پایتخت»، همچنان از بسیاری از سریال‌های تازه، بیشتر بیننده دارد.

همچنین از میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، «خانه امن» از شبکه یک توانسته با کسب ۴۴٫۶ درصد مخاطب، عنوان پربیننده‌ترین مجموعه تلویزیونی این روزها را از آن خود کند. این سریال ۵۰ قسمتی که از ۱۰ آبان تا هشتم دی روی آنتن رفت، در مدت پخش توانست رضایت ۸۸٫۲ درصد از بینندگان را در حد زیاد کسب کند.

سریال ۲۷ قسمتی «شرم» از شبکه سه هم توانست با جذب ۲۲٫۱ درصد مخاطب و کسب رضایت در حد ۷۹٫۱ درصد از بینندگان، در رتبه دوم قرار گیرد. این سریال از چهارم آذر روی آنتن رفت و ششم دی آخرین قسمتش پخش شد.

مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» از شبکه دو هم که تاکنون ۲۲ قسمت از ۴۷ قسمت آن پخش شده، با ۲۱٫۱ درصد مخاطب و کسب رضایت در حد زیاد ۷۸٫۹ درصد، در جایگاه سوم قرار گرفته است.

در میان سریال‌های تکراری هم «پایتخت ۴» از شبکه آی‌فیلم توانسته ۲۶٫۷ درصد بیننده را به خود جذب کند که از بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی تازه سیما، از جمله «شرم» و «بیگانه‌ای با من است»، بیشتر است.

بر اساس این نظرسنجی، ۳۳ درصد پاسخگویان غیرتهرانی از شبکه‌های استانی، سریال‌های تکراری را دیده‌اند؛ ۱۸٫۳ درصد از پاسخگویان هم از طریق اینترنت بیننده تکرار سریال‌های سیما بوده‌اند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا