آخرین خبرهااستان هااسلایدر

ورودی‌های گیلان امشب مسدود می‌شوند / فقط با شناسایی از طریق کد ملی و پلاک خودرو اجازه ورود داده می‌شود

ورودی‌های گیلان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از اجرای طرح مسدود سازی ورودی های استان از ساعت ۲۴ امشب خبر داد. وی گفت: در این طرح افراد غیر بومی و غیر ساکن شهرهای گیلان حق ورود به شهرهای استان را ندارند.

محمود قاسم نژاد افزود : با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدود سازی ورودی های استان از امشب به مدت دو هفته اجرایی می شود.

وی تصریح کرد : در این طرح افراد غیر بومی و غیر ساکن شهرهای گیلان حق ورود به شهرهای استان را ندارند.

وی اظهار کرد: آندسته از افرادی که بومی گیلان هم هستند و از استان خارج شده اند، بایداز طریق افرادی که در ورودی شهرها مستقر شده اند از طریق پلاک خودرو، بیمه خودرو و کد ملی شناسایی شوند تا اجازه ورود به استان را بیابند.

قاسم نژاد گفت: در این میان خروج افرادی که در حال حاضر از سایر استان های دیگر در گیلان حضور دارند ، مانعی ندارد و می توانند از استان خارج شوند و همکاران ما این موضوع را برای آنها تسهیل می کنند.

وی درباره تعطیلی اصناف و اماکنی که در استان باید تعطیل شوند، تصریح کرد: دانشگاهها، مدارس، مهد کودک ها، مراکز تجاری، بازارها، بازارچه ها، نمایشگاهها، تالارهای پذیرایی و مکان های تجمعات، قلیان سراها، کافه ها، گیم نت ها، باشگاههای ورزشی و استخرها، بازارهای روز موقت، پارکها، شهربازی ها، باغ وحش ها همه از فردا به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی ادامه داد: این طرح ابتدا در هفته اول انجام خواهد شد و سپس پس از بررسی، تصمیمات اتخاذ شده برای هفته دوم به اطلاع مردم رسانده می شود.

وی خاطر نشان کرد: خودروهای افراد متخلف به مدت یکماه توقیف و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه می شوند.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا