آخرین خبرها

آزاد شدن یک زندانی به همت برنامه ۹۰

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛برنامه نود هفته گذشته آیتمی پخش کرد که در آن یک جوان به تصویر کشیده شد. جوانی که در زمان تحصیل با دوست صمیمی خود بر سر فوتبال و کری های همیشگی دچار درگیری شدند و این درگیری باعث مرگ یکی از آن ها شده بود.
در این آیتم که با خانواده این جوان صحبت شد و مادرش گفته بود: « دیه مقتول ۱۸۰ میلیون تومان است که ما هنوز پس از سال ها نتوانستیم آن را فراهم و پسرمان را آزاد کنیم. » به همین دلیل فردوسی پور پس از پخش این آیتم از مردم درخواست کرد تا هرکس در حد توانش برای آزادی این جوان کمک کرده تا او در آستانه سال نو به آغوش خانواده اش بازگردد.

 در برنامه نود این هفته و پس از گذشته چند روز از پخش این آیتم تاثیر گذار، فردوسی پور با تشکر از مردم گفت: « شما بینظیر هستید. من فکر نمی کردم که بتوانیم در یک هفته این همه پول را جمع کرده و این زندانی را پس از سال ها آزاد کنیم. امروز که با شما صحبت می کنم، باید بگویم که با کمک شما توانستیم نه تنها این فرد بلکه بیش از ۴۰ نفر دیگر که صلاحیت بخشش داشتند را از زندان آزاد کنیم. با کمک کم نظیر شما حدود ۸۰۰ میلیون تومان جمع شد و همه این مبلغ صرف آزادی زندانیانی از همین جنس شد. »

۴۳۲۵۷

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا