آخرین خبرهااستان ها

استاندار گیلان خطاب به مدیران: بخشنامه و مقررات تسهیل کننده کار مردم باشد | بخش خصوصی نیز مردم هستند

به گزارش تدبیرشرق مصطفی سالاری  با انتقاد از تعدد کارگروههای مشابه خاطر نشان کرد: در برخی موارد تعدد کارگروه‌های مشابه، موجب سردرگمی بخش خصوصی خواهد شد که از کدام منظر می‌تواند با بخش دولتی گفتگو کند.

وی افزود: تلاش استان بر این است تا با برگزاری مشترک کارگروه‌های با موضوعات مشابه، این سردرگمی بخش خصوصی را کاهش دهد.

استاندار گیلان همچنین رقابت بنادر استان با بنادر همسایه را موجب تقویت و عامل موثر در رفع مشکلات بنادر دانست و افزود: این رقابت‌ها موجب خواهد شد تا ایرادات شناسایی و تلاش در جهت از بین رفتن آن صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد افزود: مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشیم.

دکتر سالاری با بیان اینکه همه باید برای مردم کار کنیم افزود: بخش خصوصی نیز مردم هستند و نباید به صورت تحکمی با مردم و بخش خصوصی گفتگو کنیم.

استاندار گیلان بر ضرورت کمک مدیران به توسعه بخش گردشگری تأکید کرد و افزود: به یاری خداوند طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بخش اعظمی از فرصت‌های شغلی استان در ۱ تا ۲ سال آینده را از بخش گردشگری انتظار داریم.

دکتر سالاری برگزاری این نشست‌ها را با هدف گفتگوی بدون تعارف طرفین و ارائه راهکار روشن و کارشناسی عنوان کرد و افزود: نباید جلسات جنبه تشریفاتی داشته و با این رویکرد تصمیم‌گیری کنیم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا