آخرین خبرهااستان هااسلایدراقتصادیخبر داغ

فرماندار لنگرود در بازدید از شهرک صنعتی نال کیاشهر لنگرود؛تعداد واحدهای غیرفعال شهرکهای صنعتی شهرستان لنگرود نسبت به واحدهای فعال بیشتر است

شهرک صنعتی نال فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه تمام تلاش ما ایجاد آرامش و افزایش تولید اشتغال در واحدهای صنعتی است گفت: متاسفانه واحدهای تعطیل شده شهرکهای صنعتی شهرستان لنگرود نسبت به واحدهای فعال آن بیشتر است.

به گزارش تدبیرشرق, فرماندار لنگرود در بازدید از شهرک صنعتی نال کیاشهر لنگرود گفت: شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی نقش ویژه‌ای در تولید و اشتغال جامعه دارند و با توجه به شرایطی که در آن به سر می‌بریم وظیفه داریم به مشکلات این شهرک‌ها رسیدگی و در رفع آن تلاش‌های لازم را انجام دهیم.

رحیم حیدری با اشاره به اینکه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی افرادی دلسوز و پای کار هستند، گفت: بیشترین مشکلات این واحدها سرمایه در گردش و مسایل مربوط با دستگاه‌هایی مانند تامین اجتماعی، دارایی و بانک‌ها است که تجربه نشان داده این مشکلات قابل رفع هستند و بانکها، دارایی و تامین اجتماعی قطعا همکاری‌های لازم را برای پویا شدن واحدهای تولیدی و صنعتی انجام خواهند داد.

وی بزرگترین خلاء در ارتباط بین مدیران واحدهای صنعتی و دستگاه‌ها را عدم تشکیل جلسه بررسی مشکلات دانست و افزود: به همین منظور هماهنگی‌های لازم با صنعت و معدن و تجارت و شهرک‌های صنعتی برای تشکیل جلسه تا پایان هفته صورت گرفته است و امیدواریم با تشکیل این جلسات مشکلات این واحدها رفع گردد و آن بخش از مشکلات نیز که مربوط به واحد معاونت اقتصادی استاتداری است با رایزنی‌هایی که صورت گرفته و قول‌های معاون استاندار رسیدگی خواهد شد.

فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه تمام تلاش ما ایجاد آرامش و افزایش تولید اشتغال در واحدهای صنعتی است گفت: متاسفانه واحدهای تعطیل شده شهرکهای صنعتی شهرستان لنگرود نسبت به واحدهای فعال آن بیشتر است.

وی ادامه داد: در شهرک صنعتی نال کیاشهر از مجموع ۳۷ واحد تولیدی ۲۲ واحد غیر فعال و در اطاقور نیز ۲۰ واحد فعال و ۳۷ واحد غیر فعال هستند.

حیدری در پایان اظهار داشت: اگر چرخ رفع موانع تولید در شهرستان لنگرود به حرکت دربیاید بخش زیادی از واحدها فعال خواهند شد و اگر واحدی هم تمایل به ادامه کار نداشته باشد، متقاضیانی داریم که تمایل به فعال کردن این واحدهای تولیدی دارند و در این زمینه بانک‌ها نیز همکاری خوبی خواهند کرد.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا