آخرین خبرهااسلایدراقتصادیخبر داغ

پرداخت بیش از نیمی از مطالبات پرسنلی علوم پزشکی گیلان/ مطالبات 50 میلیاردی بازنشستگان پرداخت شود

مطالبات پرسنلیعضو کمیسیون برنامه و وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از نیمی از مطالبات پرسنلی علوم پزشکی گیلان پرداخت‌شده، گفت: بازنشستگان این دانشگاه بالغ‌بر 50 میلیارد تومان از دولت طلب دارند که تأکید می‌شود سریعاً پرداخت شود.

به گزارش تدبیرشرق, جبار کوچکی نژاد با اشاره به مطالبات بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار کرد: پرداخت مطالبات بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان یکی از مطالبات جدی و در حال پیگیری دانشگاه علوم پزشکی گیلان است.

وی با بیان اینکه علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نمایندگان نیز پیگیر مطالبات بازنشستگان هستند، افزود: بیش از 50 میلیارد تومان بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از دولت طلب دارند که لازم هست سریعاً پرداخت شود.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه آموزش‌وپرورش نیز بازنشستگان مطالباتی داشتند که پیگیری و پرداخت‌شده، گفت: در حوزه علوم پزشکی که همچون آموزش‌وپرورش کارکنان قابل‌توجهی دارد نیز باید این مطالبات بازنشستگان پیگیری و پرداخت شود.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه قطعاً در مجلس پیگیر مطالبات بازنشستگان علوم پزشکی گیلان خواهیم بود، تصریح کرد: ایام کرونا روزهای بسیار سختی را برای کادر سلامت رقم‌زده ازاین‌رو مطالبات پرستاران و سایر کادر درمانی نیز همچون بازنشستگان باید پیگیری و پرداخت شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با اعلام اینکه بیش از نمی از مطالبات پرسنلی علوم پزشکی گیلان طی یک سال اخیر پرداخت‌شده، گفت: جهشی در پرداخت های علوم پزشکی با مدیریت دانشگاه انجام گرفت و در پی آن بیش از نیمی از مطالبات 500 میلیارد تومانی کارکنان این  دانشگاه که انباشتی از مطالبات سال‌های گذشته بود پرداخت‌شده است.

کوچکی نژاد با اشاره به عمر کوتاه دولت دوازدهم و ضرورت پرداخت مطالبات کارکنان دولت، افزود: علیرغم پرداخت بخش عمده‌ای از مطالبات، بخش دیگر از بدهی‌های پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنان باقی‌مانده که تأکید می‌کنیم در فرصت باقی‌مانده دولت پرداخت کند.

/فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن