آخرین خبرهااستان ها

سرپرست شهرداری لاهیجان از همکاری شهروندان برای ممیزی املاک قدردانی کرد

تدبیرشرق/سرپرست شهرداری لاهیجان از همکاری شهروندان برای اجرای پروژه ممیزی املاک قدردانی کرد.
یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: شهرداری لاهیجان در راستای اجرای ماده 9 قانون نوسازی و عمران شهری برای به روز رسانی بانک اطلاعات املاک جامع سطح شهر نسبت به تجدید عملیات ممیزی املاک و مستغلات و نقشه برداری هوایی در حال اقدام می باشد.
وی اضافه کرد: کارشناسان ممیزی با ارائه کارت شناسایی معتبر برای متراژ املاک و جمع آوری اطلاعات لازم به در منازل مراجعه کرده تا اطلاعات املاک در سیستم های شهرداری با همکاری شهروندان به روز رسانی شود.
قیامتیون گفت: بررسی سند مالکیت، اجاره نامه، پروانه ساختمان و یا پایان کار، آخرین فیش نوسازی و قبض آب، برق، گاز و تلفن و کارت شناسایی مالک از مدارک مورد بررسی توسط کارشناسان ممیزی شهرداری لاهیجان می باشد.
وی افزود: ارائه عادلانه خدمات شهری در نقاط مختلف سطح شهر، ارائه خدمات سریع تر در هنگام خرید و فروش املاک، کمک به عمران، توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهر به منظور رضایت مندی شهروندان و ثبت تخلفات ساختمانی و افزایش درآمدهای پایدار شهری از اهداف اجرای این طرح می باشد.
سرپرست شهرداری لاهیجان اضافه کرد: طرح ممیزی به صورت منطقه به منطقه در سطح شهر لاهیجان اجرا شده و اطلاع رسانی حضور کارشناسان با نصب بنر در محلات انجام می شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن