آخرین خبرهااسلایدرحوادثخبر داغ

معاون عمليات فرماندهی انتظامی گیلان خبر داد: دستگیری ۸۹ قاچاقچی اقلام دارویی و بهداشتی از زمان شیوع کرونا در گیلان

قاچاقچیسرهنگ سید محمد حسینی‌مقدم، گفت: از ابتدای شیوع کرونا در سطح استان در بحث اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام بهداشتی تاکنون ۱۴۴هزار و ۱۸ عدد ماسک و ۵۳۷ هزار و ۱۵۸ جفت دستکش و مقدار ۷هزار و ۷۲۳ لیتر الکل و ۲۸۳هزار و ۵۵۱ بطری محلول ضدعفونی کننده، کشف و در همین راستا ۸۹ نفر نیز دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در سطح استان در بحث اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام بهداشتی تاکنون ۱۴۴هزار و ۱۸ عدد ماسک و ۵۳۷ هزار و ۱۵۸ جفت دستکش و مقدار ۷هزار و ۷۲۳ لیتر الکل و ۲۸۳هزار و ۵۵۱ بطری محلول ضدعفونی کننده، کشف و در همین راستا ۸۹ نفر نیز دستگیر شدند.

سرهنگ سید محمد حسینی‌مقدم باتوجه به استمرار بیماری ویروس کرونا در سطح کشور و اعلام شرایط قرمز در سطح استان گیلان اظهار داشت: با برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای در بحث بهداشت محیط و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی کارکنان نیروی انتظامی گیلان همچنان ادامه دارد.

سرهنگ حسینی مقدم با بیان اینکه در حوزه بیرون سازمانی نیز وظایف محوله در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با جلسات تعاملی و همکاری سازمان‌های مرتبط به‌صورت مستمر در دست اقدام است، افزود: با انتظام بخشی و تامین امنیت مراکز درمانی هدف آمادگی لازم برای مقابله با ویروس کرونا را داریم.

این مقام انتظامی ضمن اجرای رصد و پایش فضای مجازی به منظور برخورد با فضاسازی منفی و تشویش اذهان عمومی درشبکه‌های اجتماعی توسط پلیس استان گفت: مبارزه با قاچاقچیان اقلام بهداشتی و درمانی (ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی کننده) توسط پلیس آگاهی تا عادی شدن شرایط، اقدامات پیشگیرانه و مقابله با ویروس کرونا با استفاده از تمام توان و تجهیزات و امکانات موجود ادامه می یابد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان اعلام داشت: از ابتدای شیوع کرونا در سطح استان در بحث اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام بهداشتی تاکنون ۱۴۴هزار و ۱۸ عدد ماسک و ۵۳۷ هزار و ۱۵۸ جفت دستکش و مقدار ۷ هزار و ۷۲۳ لیتر الکل و ۲۸۳هزار و ۵۵۱ بطری محلول ضدعفونی کننده، کشف و در همین راستا ۸۹ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی استان شدند.

/دیارمیرزا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن