آخرین خبرهااستان ها

اجرای طرح جایگزینی شبکه های فشار ضعیف فرسوده با کابل خودنگهدار

مدیرعامل توزیع برق گیلان خبر داد؛

تدبیرشرق/طی نشستی با حضور محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل توزیع برق گیلان، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و علی فتح الهی فرماندار این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات حوزه توزیع برق پرداخته شد.

در ابتدا هنرمند ضمن تشکر از همراهی مسئولین استان با شرکت توزیع برق گیلان در امر خدمت رسانی اظهار داشت: طرح جایگزینی شبکه های فشار ضعیف فرسوده با کابل خودنگهدار، طرحی مهم و حیاتی است که طی یک پویش جهادی از ابتدای سال در سطح رشت و استان در حال اجراست.

وی افزود: ترمیم شبکه های آسیب دیده بر اثر بحران های طبیعی از جمله بارش برف ۹۸ در اولویت است و این طرح، نخست از مناطق کم برخوردار و عمدتا با فرسودگی بالای شبکه مانند منطقه حمیدیان رشت آغاز شده است.

مدیرعامل توزیع برق گیلان همچنین به طرح جهادی افزایش تاب آوری شبکه های فشار متوسط استان اشاره کرد و گفت: اجرای این قبیل طرح ها و پویش ها نیازمند جذب اعتبار و منابع لازم است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان و استان با توانمندی بالای خود می توانند شرکت توزیع برق استان را در این زمینه و نتیجتاً کسب رضایت مردم همراهی کنند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن