آخرین خبرهاتدبیر ورزشی

رسمی: سرمربی قهرمان جهان گزینه هدایت تیم ملی ایران

یک نام جدید رسما به گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران اضافه شد.

به گزارش تدبیرشرق، کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان 14 آذرماه در حکمی وحید مرادی را به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال منصوب کرد.

مراسم تکریم از زحمات محمدرضا داورزنی و معارفه دکتر وحید مرادی روز شنبه 18 آذر با حضور محمد پولادگر معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و بلافاصله روزهای پرکار دکتر مرادی برای برنامه‌ریزی رویدادهای سال 2024 این رشته ورزشی و فراهم کردن مسیر تداوم رشد و توسعه والیبال ایران استارت خورد.

مرادی در نخستین روز پس از معارفه در نشست خبری اصحاب رسانه حاضر شد و به سوا‌ل‌های آن‌ها پاسخ داد و برنامه‌ها و سیاست‌های جدید فدراسیون والیبال را در جمع خبرنگاران تشریح کرد تا والیبال ایران بتواند با شتاب هر چه بیشتر ضمن بازگشت به جایگاه اصلی خود، به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

سرپرست فدراسیون والیبال در نخستین روز این هفته نیز در جلسه هم‌اندیشی والیبال ساحلی با شرکت مدیران عامل باشگاه‌های فعال شرکت کرد و ضمن بررسی نقاط ضعف و قدرت این رشته جذاب، تهیه برنامه مدون راهبردی را در دستور کار رضا بحریه به عنوان سرپرست کمیته ساحلی قرار داد.

مهم‌ترین موضوع این روزهای والیبال انتخاب سرمربی تیم ملی مردان والیبال ایران از بین سه گزینه خارجی و یک گزینه داخلی است که وحید مرادی به دور از جریان‌های رسانه‌ای و غیر رسانه‌ای، در هفته گذشته با بررسی اجمالی و مذاکرات انجام شده درباره گزینه‌ها و جلسات مشورتی متعدد آنلاین و حضوری با برخی از متخصصین اهالی والیبال، بازیکنان و پیشکسوتان، مذاکره با گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال کشورمان را به‌صورت جدی آغاز کرد تا پیش از پایان دی‌ماه از نام سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران رونمایی کند.

وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال هفته گذشته جلسه ای آنلاین با یکی از گزینه‌های اصلی نیمکت تیم ملی ایران برگزار کرد و عصر روز گذشته (یکشنبه سوم دی‌ماه) نیز در جلسه‌ای یک ساعته با لورنزوتی به‌صورت مستقیم به گفت‌وگو با وی پرداخت و طرفین در خصوص شرایط و اهداف همکاری مذاکرات جدی را انجام دادند. سرمربی مشهوری که اخیرا با پروجا قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد و سال گذشته نیز با ترنتینو فاتح سری‌آ شد.

جلسات آنلاین مرادی با دو گزینه‌ دیگر از جمله ویتال هاینن تا پایان این هفته ادامه پیدا خواهد کرد و  هفته آینده با تشکیل دو جلسه کمیته مشورتی و کمیته فنی با ساختاری جدید و با قبول مسئولیت و تعهد اجرایی به‌صورت جدی‌تر و تخصصی‌تر ازسوی افراد غیر ذی‌نفع چهار گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در پایان گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران مشخص و اعلام خواهد شد.

این در حالیست که با پایان مرحله رفت لیگ برتر والیبال مردان ایران در روز گذشته، مرادی روز چهارشنبه ششم دی‌ماه در نشستی با حضور مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری نیز به بررسی دور رفت و آسیب شناسی این رقابت‌ها می‌پردازد تا هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات در مراحل برگشت و پلی آف انجام شود تا روزهای شلوغ مرادی در فدراسیون والیبال به عنوان سرپرست پر کارتر از همیشه شود.

گفتنی است چند روز پیش “ورزش سه” در خبری اختصاصی از مذاکرات با آنجلو لورنزتی پرده برداشته بود که حالا با اعلام فدراسیون والیبال این قضیه رنگ و بوی رسمی به خود گرفت.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا